Slalomralis 2015

Parašyta: 2015-03-30 | Kategorija: Naujienos, Pramogos, Savivaldybė, Trakai |

IMG_2309

„Slalomralis 2015″ įvyko 2015-03-28, šeštadienį, Vokės upėje Grigiškėse, žemiau kelio Vilnius-Kaunas tilto.

Trasos ilgis Vokėje apie 2 km, kuriuose, be natūralių kliūčių (pavieniai akmenys, prispaudimai, rėvos, nuopylos, užvartos ir t.t.), buvo ir trys (!) ruožai su dirbtinėmis kliūtimis – vartais (virš vandens pakabintomis kartelėmis), kuriuos laikantis eiliškumo reikėjo įveikti pasroviui.

Nustatant laimėtojus buvo vertinamas laikas, per kurį įveikiama trasa, ir baudos taškai, surinkti vartų slalomo ruožuose. Už kiekvieną paliestą vartų kartelę buvo skiriama po pusę baudos minutės prie trasos įveikimo laiko, o už praleistus vartus – 3 baudos minutės. Startą ir finišą fiksavome dalyviui esant laive vandenyje.

Rungtys įvyko tokiose klasėse: 1) Vienviečių pripučiamų laivų klasė vyrų grupė. Čia nugalėjo Mindaugas Barzdėnas, antroji vieta – Gediminas Andriukaitis, trečiasis – Gintaras Malmiga; 2) Vienviečių kieto korpuso (polietileniniai, stikloplastikiniai) laivų klasė vyrų grupė, kurioje nugalėjo Ramūnas Lisauskas, antrasis – Edgaras Marcinkevičius, trečiasis – Tomas Jasinevičius.

Keliautojų sąjungos ir jos prezidento Algimanto Jucevičiaus organizuojamos baidarių slalomo varžybos Vokės upėje vyksta jau kelis dešimtmečius, o pastaruosius kelis metus jos rengiamos kartu su turistų klubu „Vikingai“ ir „Slalomralio“ sumanytojais. Daugiau informacijos apie varžybas rasite interneto svetainėje www.slalomralis.lt.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *