Slaptas bernvakaris tiems, kuriems svarbu privatumas

Parašyta: 2016-01-18 | Kategorija: Naujienos, Renginiai, Trakai |

gelytesBūkime nuoširdūs – pirma kylanti mintis, išgirdus žodį bernvakaris, yra striptizo šokėjos. Ir nesvarbu, būsimas jaunavedys yra tylenis ar vakarėlių liūtas, visi vyrai, net ir tai neigdami, nori audringai atšvęsti paskutinę laisvės dieną. Tačiau dėl įvairių priežasčių atsiranda norinčių nuslėpti savo, kaip laisvo vyro, paskutinę audringą naktį.

Į slapukų kategoriją įeina vieši ir gerai žinomi asmenys savo šalyje, nes bet koks ne taip padarytas veiksmas bus matomas visiems. Vyrai, žinoma, to tikrai nenori. Kuo mažiau apie juos rašo internetiniai portalai, tuo jiems geriau. Taip pat, ši taisyklė galioja ir ne tokiems žinomiems viešojoje erdvėje, bet verslus sukūrusiems ir gerą reputaciją palaikantiems asmenims. Niekas nenori būti aptariamas, ypač prieš tokią svarbią dieną, kaip vestuvės.

Kitas dalykas dėl kurio vyrai sakosi norį tik ramaus pasisėdėjimo su draugais yra būsimoji žmona. Dažnai iš anksčiau aptarę idėjas bernvakariui vyrai žino, kad būsimosioms žmonoms labai nepatiktų, jei bernvakario metu prie jų glaustytųsi neaiškios reputacijos šokėja. Todėl pasitaiko, kad iš pagarbos savo būsimai žmonai atsisakoma smagios ir intriguojančios minties apie striptizo klubą. Natūralu, juk nesinori santuokinį gyvenimą pradėti nuo pykčių dėl tokių dalykų.

Būtent apie tokį bernvakario scenarijų ir svajojo mūsų istorijos herojus Tadas. Įkūręs nemažą IT kompaniją jis nenorėjo, kad netyčia socialiniuose tinkluose atsidūrusios nuotraukos pakenktų jo reputacijai. Tačiau jo patirtis su striptizo šokėjomis buvo visiškai kitokia. Tadas pasakoja:

„Priežastis, kodėl nenoriu audringo bernvakario, išdėsčiau savo pabroliams. Jie suprato ir pritarė man, todėl visi kartu nusprendėme, kad apsiribosime nuėjimu į mėgstamos komandos krepšinio rungtynes ir po jų bare išgersime alaus. Toks buvo mano bernvakario planas. Na, bent aš taip maniau, nes nežinojau, kad pabroliai jau yra suplanavę man staigmeną.

Bernvakario vakare, nieko neįtardamas, po darbo atvažiavau į krepšinio rungtynes. Mėgstama krepšinio komanda lyg žinodama, kad šiandien man svarbi diena, laimėjo rungtynes po ilgos pralaimėjimų pertraukos. Tai pakėlė mano nuotaiką ir dabar jau dar labiau norėjau nueiti į barą ir atšvęsti tokią pergalę. Po rungtynių taip ir padarėme. Bare su draugais prisiminėme senus laikus, visas linksmas kartu išgyventas istorijas. Buvo tikrai smagu šitaip leisti vakarą. Jaučiausi laimingas dėl tokio ramaus bernvakario ir jau buvau pasirengęs kviestis taksi važiavimui namo, kai draugai mane sustabdė. Jie pasakė, kad vienas taksi automobilis jau laukia manęs prie baro. Nieko nelaukę visi išėjome į kiemą, o ten jau stovėjo juodas limuzinas su vairuotoju laikančiu lentelę su mano vardu. Išklausęs draugų raginimų, įsėdau. Tuo metu supratau, kad dabar vakaras tik prasideda.

Limuzinas mus nuvežė prie klubo, kuriame, kaip supratau, manęs jau laukė ne tik įvairios linksmos užduotys, bet ir šokėja bernvakariui… Labai nerimavau dėl šokėjos pasirodymo, juk žinojau, kad mano sužadėtinė tai sužinojusi nebus laiminga, o ką jau bekalbėti apie socialinių tinklų baimes. Priminiau draugams, kad negaliu savo bernvakaryje turėti šokėjos, bet jie mane nuramino. Jie užtikrino, kad ši šokėja yra profesionalė ir niekas, išskyrus mus, apie šį vakarą nesužinos. Taip pat, jie patvirtino, kad mano žmona pati padėjo planuoti bernvakarį ir žino apie šokėją, todėl galiu atsipalaiduoti ir ramiai mėgautis vakaru. Sužinojęs tai nusiraminau. Draugai pakvietė mane į kitą kambarį, kuriame turėjo prasidėti šou.

Šokis buvo visai kitoks nei tikėjausi, todėl buvau maloniai nustebintas. Mergina buvo tikra profesionalė ir mokėjo šokti neperžengdama ribų, dėl kurių nesijausčiau gerai prieš žmoną. Pasibaigus suplanuotai bernvakario programai galėjau tik pasidžiaugti, kad draugai nusprendė mane šitaip nustebinti ir įtikinti, kad įmanoma pasilinksminti išlaikant konfidencialumą.

Dar ir dabar, praėjus keletui savaičių po bernvakario, galiu tik pasidžiaugti draugais, kurie supranta mane ir mano poreikius. Juk surasti aukšto lygio šokėją ir įtikinti mylimą žmoną, kad šokis bus atliekamas profesionaliai, turėjo būti sunkus darbas. Taip pat, esu dėkingas ir šokėjai, ji tikrai praskaidrino bernvakario programą. Esu tikras, kad jos paslaugas rekomenduosiu ir kitiems draugams kai tik bus tinkama proga.“

Tokios patirtys, kaip Tado, padeda griauti mitą apie striptizo šokėjas, kaip negeros reputacijos moteris. Atvirkščiai. Profesionalios merginos, užsiimančios šiuo šokiu, kaip meno ir sporto forma, tikina, kad jų tikslas – pradžiuginti ir išlaikyti ribas, kurių pageidauja tiek jos, tiek vyrai, užsukę pasimėgauti intriguojančiai vaizdais. Jos tikina, kad čia, kaip ir visose srityse, svarbiausia meilė savo darbui ir profesionalumas.

Pranešimą parengė UAB „ISOL“ – Breto.lt ir 4in.lt


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *