Smagiausi žaidimai vakarėliui

Parašyta: 2021-07-28 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Turiningam laisvalaikiui reikia įdomios veiklos, tad jei ruošiate vakarėlį, verta iš anksto pagalvoti apie žaidimus. Tai smagi ir įvairi veikla, kuri patiks visiems, nutrauks nemalonią tylą, jei dalyvauja tarpusavyje nepažįstami žmonės ir dovanos puikius įspūdžius. Dalinamės keliomis idėjomis.

Nesenstantys kortų žaidimai

Klasikiniai kortų žaidimai gali tapti tikra vakarėlio „vinimi“. „Black Jack“ ir „Pokeris“ puikiai tinka vakarėliui, o žaidimų taisykles galite rasti Uniclub.lt tinklapyje. Tiesa, nepamirškite pasirūpinti ir žetonų rinkiniu, nes su jais žaisti daug smagiau.

Taip pat galite išmėginti ir tradicinius žaidimus, pavyzdžiui, „Melagis“ ar „Tūkstantis“. Jiems žaisti pakanka kortų kaladės, tad nereikia jokio specialaus pasiruošimo.

Policininkai ir nusikaltėliai

Šis visame pasaulyje populiarus žaidimas puikiai tinka tiek vakarėlio pradžiai, tiek pabaigai, o jį žaisti gali daugybė dalyvių. Taisyklės labai paprastos: tereikia ant lapelių surašyti vaidmenis. Kiekvienas žaidėjas traukia lapelį ir sužino, kuo yra. Pasakotojas informuoja, kad atėjo naktis ir visi „policininkai“ sąžiningai užsimerkia. „Nusikaltėliai“ žvilgsniu parodo, kurį jų „nušaus“ – tai mato tik pasakotojas. Šis „policininkas“ pašalinamas iš žaidimo, o likusieji žaidėjai sprendžia, ką apkaltinti. Esmė yra tai, kad reikia mėtyti pėdas, nes sutartinai apkaltintas žaidėjas pašalinamas iš žaidimo, nepriklausomai nuo jo vaidmens. Pasakotojas atskleidžia iškritusiojo vaidmenį ir procesas kartojamas toliau, kol išaiškinami visi „nusikaltėliai.

Šarados

Tai smagus žaidimas, kurį galima žaisti tiek individualiai, tiek ir komandomis. Ant lapelių užrašomos užuominos – tai gali būti vienas žodis, žodžių junginys ar frazė. Teminiams vakarėliams galima pasirinkti temas, pavyzdžiui, filmai, tam tikra šalis ar pan. Žaidėjai ar komandos paeiliui traukia po vieną lapelį ir be žodžių turi suvaidinti tai, kas jame parašyta. Atspėjusieji renka taškus.

Kas aš esu?

Šiam žaidimui prireiks lipnių lapelių. Ant jų užrašomi žymūs žmonės, vietos, daiktai, gyvūnai ar kita pasirinkta tema. Žaidėjai užsiklijuoja lapelius ant kaktos – jie nežino, kas parašyta jų lapelyje, tačiau mato kitų lapelius. Čia ir slypi visas smagumas – į užduodamus klausimus galima atsakyti tik teigiamai arba neigiamai. Kiekvienas žaidėjas paeiliui užduoda po klausimą ir stengiasi kuo greičiau išsiaiškinti tai, kas parašyta jam ant kaktos.

Protmūšis

Šiam žaidimui reikės šiek tiek pasiruošimo, tačiau jis tikrai atsipirks puikia nuotaika. Dažniausiai žaidžiama komandomis: užduodami klausimai į kuriuos reikia pateikti atsakymą per ribotą laiką. Laimi į daugiausiai klausimų teisingai atsakiusi komanda. Tiesa, protmūšį galima paįvairinti ir vaizdo ar garso turu – tam prireiks mobiliojo telefono. Taip pat galima sugalvoti savo temas, pavyzdžiui, per gimtadienį svečiai gali sužinoti smagių faktų apie sukaktuvininką. Tai smagus žaidimas, leidžiantis parodyti savo žinias ir išplėsti akiratį arba, priklausomai nuo klausimų, kaip reikiant „pramankštinti“ smegenis.

Stalo žaidimai

Jei manote, kad stalo žaidimai nuobodūs ir netinka vakarėliui, tai labai klystate. Įdomūs šiuolaikiniai žaidimai skatina azartą ir tikrai įtraukia. Vakarėliams puikiai tiks vienu populiariausių žaidimų tituluojamas „Dixit“, kuris tinka visiems. Paveikslus primenančiose kortelėse reikės rasti užuominas, tad bus daug smagaus juoko.

Žinoma, vakarėlių karaliumi yra populiarusis „Alias“. Tai žaidimas, kuriame reikia kuo greičiau komandos draugui paaiškinti žodžius. O skubant tarsi tyčia kyla pačios juokingiausios asociacijos! Žaidimų vakarėliams yra išties daug ir įvairių – didelį jų pasirinkimą siūlo „Vakarėlių žaidimai – d6“. Čia rasite daugybę puikių idėjų, kaip turiningai ir smagiai praleisti vakarą su draugais.

PR


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *