Socialinis tyrimas pavykęs – esame ir išradingi, ir vieningi

Parašyta: 2014-02-28 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |
Akcijos metu Trakų rajono savivaldybė taip pat papuošė kiemo medžius rankų darbo trispalvėmis širdutėmis

Akcijos metu Trakų rajono savivaldybė taip pat papuošė kiemo medžius rankų darbo trispalvėmis širdutėmis

Šiemet, sekant Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės pranešimus, kvietimus, Trakų rajono savivaldybė prisidėjo prie raginimų Vasario 16-ąją švęsti išradingai. Trakų kultūros rūmų laikinai einanti pareigas Vilija Babarskienė inicijavo jaunimą, ugdymo įstaigas ir visus rajono gyventojus prisidėti prie Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventės visiems drauge dalyvaujant akcijoje „Aš tikrai myliu Lietuvą“ (tiems, kas mano, kad šis pavadinimas yra banalus, patikiname, kad banalumu klasika nepasižymi).
Prie akcijos prisidėjo daugiau nei dešimt mokyklų, darželiai-lopšeliai, jaunimo organizacijos, savivaldybės įstaigos ir kt. Rajone, širdies formos trispalvės išdygo kaip grybai po lietaus – vieni jas kabino ant medžių, apjuosė kamienus, kiti trispalves kabino ant langų, puošė tvoras, paminklus. Išradingumui ribų nebūta.
Labiausiai akcija stebėjosi rajono gyventojai, bei svečiai – einančių gatve žmonių nuotaikos išties pagerėdavo. Akcijos organizatoriai džiaugiasi, kad šiemet į kvietimą atsiliepė tiek daug rajono įstaigų, organizacijų. Ši akcija tuo pačiu buvo kaip socialinis tyrimas, kurio rezultatai organizatorius džiugina – esame ir išradingi, ir vieningi. Apie rajono sėkmę prisidedant prie akcijos jau yra informuota ir LR prezidentė D. Grybauskaitė, kuri, greitu metu sulauks gražios dovanos – šiuo metu jau yra pradėtas montuoti filmas.
Tą patį penktadienio vakarą Trakų kultūros rūmuose vyko jaunimo diskoteka „Mylim lietuvišką dainą ir šokį“. Šokių metu jaunimas vienas kitą mokė lietuviškų šokių, dainų. Kadangi jaunimas egzaminą išlaikė, Trakų kultūros rūmų direktorė V. Babarskienė pažadėjo apsvarstyti ateities planus rengti diskotekas jaunimui ir vyresniesiems.

Evelina KISLYCH,
Autorės nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *