Sodybos nuoma Trakų rajone

Parašyta: 2018-02-20 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Renginiai, Trakai |

Artėja svarbi šeimos šventė? O gal reikia vietos solidžiam verslo susitikimui, mokymams? Jeigu taip, geriausia vieta įvairioms progoms yra sodyba „Akmeninė užeiga“. Čia galite atšvęsti gimtadienius, bernvakarius ar mergvakarius, vestuves, krikštynas, surengti įmonės vakarėlį, mokymus, konferencijas ir pan. „Akmeninė užeiga“ – labai graži akmeninė vila, kurios interjere bei eksterjere jungiasi klasika ir modernumas. Tai puiki vieta Jūsų šventėms.

Sodybos nuoma Trakų rajone leis Jums mėgautis išskirtinėmis šventėmis, kurių prisiminimai dar ilgai išliks atmintyje. Susisiekite su mumis, išsakykite savo pageidavimus, šventės viziją, o mūsų komanda ją pavers realybe. Šventės dieną tereikės atsivežti gerą nuotaiką, o visa kita mūsų rūpestis. Pasirūpinsime jaukia atmosfera, pramogomis, gurmaniškais patiekalais, kurie tikrai nepaliks abejingų.

Sodyboje galėsite mėgautis pirties bei kubilo teikiamais malonumais, žaisti tinklinį, mini futbolą ar badminton, rengti orientacines varžybas.

Pageidaujantiems siūlome patogią nakvynę tvarkinguose kambariuose su visais patogumais. Standartiniame kambaryje gali patogiai įsikurti 2-4 žmonės, šeimyniniame kambaryje – 4-8, o bendroje miegojimo erdvėje – net 12-15 žmonių.

Lankytojams, kurie nori mėgautis išskirtine prabanga, siūlome du dviviečius liukso kambarius. Juose  yra sūkurinė vonia, pro langą atsiveria vaizdas į ežerą.

Įvairių šalių virtuvių patiekalai

Gaminame maistą pagal klientų poreikius. Siūlome vegetariškos, europietiškos, lietuviškos bei uzbekiškos virtuvės patiekalus. „Akmeninės užeigos“ virtuvės šefai siekia lankytojams pateikti netradicines, šiuolaikiškas tradicinių patiekalų variacijas. Šventės valgiaraštis su užsakovu aptariamas iš anksto, atsižvelgiama į kiekvieno svečio individualius pageidavimus.  Šiltuoju metų laiku šventes galima rengti lauke, ragauti ant griliaus keptą maistą.

Esame įsitikinę, kad patiekalai turi būti ne tik skanūs, bet ir gražiai, estetiškai pateikti, todėl mūsų virtuvės šefai maisto estetiniam vaizdui skiria itin didelį dėmesį. Juk net skaniausias patiekalas, jeigu jis nebus gražiai pateiktas, nežadins apetito, noro jo paragauti. Todėl „Akmeninės užeigos“ šefai kuria meno kūrinius lėkštėje, kad žmonėms vien vaizdas gniaužtų kvapą.

Mūsų sodyba – puiki vieta įmonių renginiams. „Akmeninės užeigos“ erdvės pritaikytos rengti seminarus, konferencijas, mokymus. Vidaus patalpose sutelpa iki 200 žmonių, o aikštelėje su palapinėmis – net iki 1000.

Taigi jeigu ieškote geriausios vietos savo šventei netoli Vilniaus, nesuklysite pasirinkę jaukią sodybą „Akmeninė užeiga“. Šios sodybos nuoma Trakų rajone – investicija, kuri garantuos neišdildomus įspūdžius, gerus prisiminimus bei nostalgiją. Mūsų komanda pasirūpins, kad savo šventę prisimintumėte tik šviesiausiomis spalvomis. Nes mes dirbame tam, kad būtų gera Jums.

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *