„Sodžiaus meistrai“ organizuoja Sveikatingumo dieną

Parašyta: 2021-09-03 | Kategorija: Naujienos, Renginiai, Sportas |

Rugsėjo 18 d. Amatų mokykla „Sodžiaus meistrai“ kviečia visus nemokamoje organizuojamoje Sveikatingumo dienoje. Jūsų laukia įvairios paskaitos, diskusijos sveikatingumo tema ir praktiniai užsiėmimai!

Vienas iš Sveikatingumo dienos pranešėjų, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto lektorius Raimundas Venskaitis teigia: „Sveikas ir kokybiškas judesys yra būtinas visą gyvenimą, o sportuoti privalu siekiant kuo ilgiau išlaikyti kūną judrų ir nesukeliantį skausmų“. Tad susitikime apie tai pasikalbėti!
„Žinių radijo“ laidos „Pradėsiu nuo pirmadienio“ kūrėja ir vedėja, sveikatingumo instruktorė Rita Girdvainytė dalyviams pasakos apie efektyvų sportą ir motyvaciją judėti daugiau, šiaurietiško ėjimo mokyklos „8 žingsniai“ steigėja Irena Gudiškienė supažindins su šiaurietiško ėjimo nauda ir technika, kyokushin karatė klubo „Toshi“ vadovas, daugkartinis Lietuvos čempionas, 3 kartus Europos čempionu tapęs ir Pasaulio čempionatų prizininkas Darius Gudauskas pakvies praktiškai išbandyti kyokushin karatė kovos meną, o Sveikatingumo dieną užbaigs jogos mokytojas ir gongų terapijos meistras Vyrenijus Andrijauskas, pravesiantis jogos užsiėmimą pradedantiesiems, kurį vainikuos garso maudynės „Maudynės gonge“.
Mokyklos treniruoklių salėje nuo 11:00 val. atviroje treniruotėje visų lauks mokyklos sporto treneris Edgaras Bochanas, kuris treniruotės metu daugiau papasakos apie savo vedamas nemokamas treniruotes rūdiškiečiams ir mokyklos bendruomenei. Tuo pačiu metu tėveliai su vaikais galės dalyvauti Deimantės Prismantaitės užsiėmime „Sportas su vaikais“. „Auginsime ryšį su savo vaikučiais per pajutimo, pasitikėjimo ir smagaus žaidimo pratimus. Bandysime įvairius akrobatinius balansavimus, kurie atrodo sudėtingi, bet žinant techniką, visai paprasta atlikti. Ugdysime ne tik drąsą, bet ir raumenis“, – dalijasi Deimantė.
Ir tai ne viskas, kas Jūsų laukia Sveikatingumo dienoje. Judrūs žaidimai vaikams, sveikuoliški užkandžiai ir patiekalai, o kas svarbiausia – gausybė žinių!
Susitikime!
Paskaitose ir užsiėmimuose dalyvių kiekis ribotas, todėl būtina išankstinė registracija.
Registracijos formą galite rasti socialiniame tinkle „Facebook“, paieškoje suvedę „Sveikatingumo diena“, arba interneto puslapyje www.sodziausmeistrai.lt, taip pat galite registruotis tel.+370 699 31 977 arba el. paštu projektai@sodziausmeistrai.lt.
Projektas „Aktyvus laisvalaikis – žvalus pirmadienis!“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Švietimo mainų paramos fondas.

Renginio organizatorių inf.

Užs. Nr. 592


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *