Šokis – tai nauji draugai ir puiki nuotaika!

Parašyta: 2014-02-28 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Trakai |

IMG_1391Kiek daug galima sužinoti ir išmokti: lėtą valsą, kvikstepą, tango, čia čia čia, džaivą!
Siekiančius išraiškingo judesio ir ritmo darnos, turinčius svajonių ir užsispyrimo tobulinant save, norinčius išmokti labiau pasitikėti savimi bei puikiai praleisti laiką, kviečiame mokytis šokti pramoginių  šokių studijoje „Gija“.
Šokių studijos „Gija“ šokėjai jau antrais mokslo metais pradeda koncertuoti. Pirmiausia vaikai pasirodo savo miesto bei rajono šventėse, vėliau mielai koncertuoja ir kitur. Kolektyvas dalyvavo įvairiuose konkursuose, festivaliuose, projektuose: „Mes – pasaulis“, „Aš galiu daugiau“, „Džiaukimės drauge“, „Metų perliukas“ ir kitur. Be to, šoko ir užsienyje – Latvijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Italijoje, Švedijoje.
Pastaraisiais metais „Gijos“ šokėjai dalį vasaros atostogų kartu praleidžia poilsio ir treniruočių stovyklose, kur rengia programas naujam darbo sezonui. „Kiekviena stovykla ypatinga, palieka neišdildomų įspūdžių, neįsivaizduojame savo  gyvenimo be šokio ir draugų“, – dalinasi mintimis studijos šokėjai.
Mieli tėveliai! Jei Jūsų vaikai yra aktyvūs, smalsūs, o išgirdę muziką skuba judėti jos ritmu, tai naujoji, 7–9 metų vaikams buriama pramoginių šokių grupė, kaip tik Jūsų mažiesiems!
Naujus narius registruosime antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 14.30 iki 16.30 val. Trakų kultūros rūmų šokių salėje  (I aukštas ) arba telefonu 8 610 37496.

Loreta JANUŠKIENĖ,
Šokių studijos vadovė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *