Spalio 1-oji – Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

Parašyta: 2021-10-01 | Kategorija: Naujienos, Trakai |

Mieli Senjorai, TAU studentai,

mes didžiuojamės, kad Jūs dalinatės savo sukaupta išmintimi, kuri yra neįkainojamas žinių šaltinis kiekvienam. O svarbiausia, kad ir toliau norite tobulėti, išliekate žingeidūs, norintys išgirsti, sužinoti, pamatyti, puoselėti savo krašto tradicijas.

Trakų TAU nariai lankėsi Kėdainiuose

Džiaugiamės vis gausesnėmis Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) gretomis, bendruomeniškumu. Jūsų buvimas kartu, sušildo ir įkvepia. Esant dėl COVID-19 nepalankiai situacijai mokytis mokslo metų eigoje, nutarėme „atsigriebti“ vasarą. Ją skyrėme gimtosios Lietuvos pažinimui: aplankėme Ignalinos kraštą, Kėdainius, dalyvavome edukacinėje sūrio gamybos programoje „Gamtos melodija“ sodyboje.
Ypatingą dėmesį skiriate sveikatai, noriai lankote sveikos gyvensenos užsiėmimus. Dėkojame Trakų visuomenės sveikatos biuro darbuotojams, mūsų TAU sveikatos ambasadorei Zitai Norkienei už visas prevencines priemones, nes tai investicija į didžiausią turtą – sveikatą.
Linkime visiems sveikatos, energijos ir prasmingo laiko kartu. Telydi vidinė stiprybė ir neblėstantis noras džiaugtis kiekviena diena.
Kviečiame prisijungti prie Trakų TAU. Skambinkite tel. 8-528-55423, rašykite el. p. centras.trakai@gmail.com.

Nijolė LISEVIČIENĖ,
Trakų TAU rektorė

Užs. Nr. 721


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *