Sporto varžybose kartu su visais

Parašyta: 2020-01-24 | Kategorija: Naujienos, Rūdiškės, Sportas, Trakai |

„Ne negalia apibūdina tave, o tai, kaip tu susidoroji su negalios pateikiamais iššūkiais. Mes privalome daryti tai, ką galime, o ne tai, ko negalime.“ 

Jimas Abbottas

 

VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centras nuo sausio 2 d. pradėjo vykdyti projektą „Neįgaliųjų sporto plėtros ir meistriškumo skatinimas“, kuris yra finansuojamas Švietimo mokslo ir sporto ministerijos lėšomis.

 

Šaškių varžybose jėgas išmėgino ir LR Seimo Pirmininko pavaduotojas Jonas Liesys

Kiekvieną dieną centre vyksta mankštos bei įvarios sportinių žaidimų treniruotės, padedančios tinkamai pasiruošti ir pasitikėti savo jėgomis varžybose.
Nors treniruotės prasidėjo dar tik šį mėnesį, bet jau sulaukėmė jų rezultatų. Sausio 19 d. vyko Rūdiškių seniūnijos žiemos sporto šventė, kurioje dalyvavo asmenys iš viso Trakų rajono, tarp jų buvo ir „Neįgaliųjų sporto plėtros ir meistriškumo skatinimo“ projekto dalyviai.
Projekto dalyviai į varžybas žiūri rimtai, nes tai – viena iš galimybių parodyti, kad jie gali varžytis lygiai su visais. Varžybų metu jie ne tik išbandė savo jėgas, bet ir bendravo su naujais žmonėmis, turėjo galimybę pasitreniruoti suteikiant pirmąją pagalbą ir stebėti krepšinį. Šioje gražioje šventėje projekto dalyviai ne tik gerai praleido laiką, bet ir laimėjo prizines vietas.
Sergejus Lysovas iškovo I vietą (vyr. smiginis), o Aleksandr Rumiancev – III vietą (vyr. šaškės)

Joana KMIELIAUSKIENĖ,
VšĮ Trakų neįgaliųjų
užimtumo centro
taikomosios fizinės veiklos specialistė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *