Staigmena mamai įmanoma ir per atstumą

Parašyta: 2015-09-24 | Kategorija: Naujienos, Trakai |

0000942_375

Mūsų šeimoje rugsėjis labai ypatingas mėnuo. Ne tik todėl, kad kiekvienais metais minim rugsėjo pirmąją, bet ir todėl, kad mano mažosios sesutės bei mamos gimtadieniai šį mėnesį. Rodos, rudens pradžios visada laukdavau labiau nei Kalėdų.

Kiekvienas rugsėjis mums kaip vienas didelis pasiruošimas. Visada švęsdavom rugsėjo pirmąją, kai dar aš eidavau į mokyklą. Sesutės gimtadieniui reikėdavo suplanuoti teminį vakarėlį. O mamos gimtadienis visada dvigubas – diena, kai susirenka tetos ir dėdės. Bei diena, kai prie stalo susėda ji ir jos jaunystės draugės. Gražu stebėti tokią draugystę, kuri išliko iki šios dienos.

Todėl mūsų namuose vasara prasitęsia dar mėnesiu. Jei lauke jau mažai žydinčių žiedų, tai mūsų namai visą rugsėjį pilni gėlių kvapo.

Šie metai ypatingi. Ne tik dėl to, kad sesė išeina į pirmąją klasę, bet ir dėl to, kad tai pirmas rugsėjis, kai manęs nėra namuose. Įstojus studijuoti palikau savo gimtus namus ir ėmiau reziduoti Kaune. Todėl savaime suprantama, kad nei sesutės su rugsėjo pirmąja, nei su gimtadieniu nei jos, nei mamos nepasveikinsiu būtent tą dieną, kai reikia. Priežastis paprasta: gimtadieniai darbo dienomis, o rugsėjo pirmąją pati buvau prie universiteto.

Ruošiantis šioms šventėms ilgai su tėčiu galvojom, kaip nudžiuginti savo kitas dvi namų damas. Rodos, per tiek metų viskas išdovanota ir įteikta. Svarstėm tiek nuo kupono, tiek iki išvykos. Bet vėl, viską apribojo mano studijavimas kitame mieste. Man labai norėjosi būti nors kažkokia dalimi namuose, kai vyks sveikinimas tikrosiomis gimtadienių dienomis. Turėjom net idėją, kad tėtis atvažiuoja manęs pasiimti arba su visa šeima atvažiuoja pas mane į Kauną. Bet idėjas atmetėm dėl mano paskaitų, sesės mokyklos ir tėvų darbo.

Nors užtrukom nemažai laiko, bet išrinkom dovanas. Be visagalio interneto to nebūtume padarę. Bet man vistiek labai skaudėjo širdį, kad negalėsiu dalyvauti sveikinant mamą ir sesę jų tikrosiomis dienomis.

Ir taip mane išgelbėjo tas pats internetas. Ėmusi ieškoti išeities atradau nuostabų gėlių pristatymą į namus. Suvedusi paieškos lauke užklausą apie staigmenas artimiems žmonėms man pasiūlė dovanų pristatymą į namus. Tačiau dovana, bendra su tėčiu, jau saugiai gulėjo namuose. Tada prisiminiau namus, skendinčius gėlėse ir tai, kiek tai teikia džiaugsmo visai šeimai. Todėl ėmiau ieškoti tinkamiausio pasiūlymo man, kaip studentei, kas galėtų pristatyti gėles į namus.

Pirmiausia, atrankos kriterijus buvo paprastas – gėles noriu išsirinkti pati ir nepakildama nuo kompiuterio. Gėlių salonai, vykdantys gėlių pristatymą į namus, dažniausiai veikia principu ateik ir užsisakyk arba paskambink ir užsisakyk. Aš neturėjau laiko vaikščioti po gėlių salonus, o paskambinus negalėjau aiškiai nurodyti kokių gėlių noriu.

Taip atradau Gražiosgėlės.lt puslapį. Keliais mygtuko paspaudimais prisiregistravau ir tai man leido išsirinkti konkrečias gėles ir sukomponuoti puokštę pagal tai, ką mėgsta mano mama. Man patiko tai, kad gėlių pristatymas į namus Vilniuje  įvykdomas per keletą valandų po užsakymo arba būtent mano nurodytu metu. Viskas ko man reikėjo, tai tik sužinoti, kur konkrečiu metu bus mama – namuose ar darbe.

Mane suviliojo Gražiosgėlės.lt sąlygos ir jas užsakius – pasiteisino. Mama džiaugėsi, kad niekada taip nebuvo nustebinta, kaip tada, kai gėlės buvo atvežtos jai į darbą mandagaus ir žavaus kurjerio. Įsivaizduokit, kaip jai pavydėjo jos bendradarbės! O aš to ir norėjau – džiaugsmo mamos akyse ir pasididžiavimo, kad štai – dar vienus metus nugyvenau taip, kad artimiausi žmonės manęs nepamiršta ir vis dar nepaliauja stebinti.

Pranešimą spaudai parengė breto.lt ir kaunogerbuvis.lt


Gėlių pristatymas į namus – tikras išsigelbėjimas, kai artimuosius pradžiuginti nori gyvenantys kitoje šalyje. Su gėlių puokšte, pristatyta kurjerio, namus pasiekia ir šiluma, meilė bei mintys apie artimą žmogų. Pasveikinti mylimus žmones dar niekada nebuvo taip lengva.

PR

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *