Stovykla ,,7 dienos po saule“ Aukštadvario gimnazijoje

Parašyta: 2018-07-13 | Kategorija: Aukštadvaris, Naujienos |

Vasara – tai metų laikas, kuomet vaikai gali užsiimti įvairiapuse veikla ir įdomiai bei naudingai praleisti savo laisvalaikį bei pailsėti nuo mokslų.

 

Stovyklos akimirka

Birželio 18–22 d. vyko Aukštadvario gimnazijos stovykla „7 dienos po saule“. Joje dalyvavo 5–7 kl. mokiniai su mokytojomis S. Simanavičiene ir D. Kvedaravičiene.

Stovyklos tikslas – vaikų kūrybiškumo ugdymas, saviraiška ir tautinio suvokimo ugdymas.

Pirmąją stovyklos dieną darėme plakatą, skirstėmės pareigomis. Vėliau ėjome į miestelio biblioteką, kur Aukštadvario regioninio parko darbuotoja vyr. kultūrologė Rita Balsevičiūtė mums pasakojo apie įvairias žoleles ir gėles. Bibliotekos vedėja Ramunė Jarmalavičiūtė organizavo viktoriną apie Aukštadvario lankytinus objektus. Paskui kieme žaidėme žaidimus, buvome apdovanoti prizais.

 Antrąją dieną lankėmės Aukštadvario žemės ūkio mokyklos amatų centre. Profesijos mokytoja Violeta Nairanauskienė mokė kepti keksiukus, o mes juos papuošėme spalvingomis dekoracijomis. Gerdami skanią mėtų arbatą diskutavome apie sveiką mitybą, mokytoja Violeta atsakė į mūsų pateiktus klausimus.

 Didelį įspūdį mums paliko edukacinė išvyka į Birštoną. Sužavėjo miestas, kvepiantis vasara, įveikėme Kneipo terapijos taką, skanavome trijų rūšių mineralinį vandenį, ,,Birutės viloje“ kvėpavome mineralinio vandens prisotintu oru. Visus sudomino mineralinio vandens gydomosios savybės.

 Smagiai laiką leidome Jovariškių Naujadvario žirgyne. Jojikė Ugnė Zalieckienė. papaskojo apie žirgus, jų priežiūrą . Džiaugėmės pėsčiomis ir jodami įveikę 7 kilometrus. Jojimas žirgais visiems paliko didelį įspūdį, nes dauguma vaikų jojo pirmą kartą.

 Paskutiniąją stovyklos dieną važiavome į Onuškį. Tautines juosteles rišti mus mokė bendruomenės pirmininkė Liuda Korsanovienė ir Nijolė Mikalauskienė.Vieniems sekėsi geriau, kietiems prasčiau, bet į namus sugrįžome pasipuošę pačių surištomis trispalvėmis apyrankėmis. Taip pat apžiūrėjome Onuškio bendruomenės namuose pagamintas užgavėnių kaukes, paukštelius padarytus iš siūlų, nupintas tautines juostas.

 Stovykloje žaidėme, piešėme, kepėme keksiukus, draugavome, keliavome ir smagiai leidome laiką.

Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę dalyvauti šioje stovykloje. „Ačiū“ stovyklos organizatoriams ir dalyviams.

Patricija MAKŠECKAITĖ,

 Aukštadvario gimnazijos 6 kl. mokinė

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *