Studentas per trejus metus aplankė dešimt šalių

Parašyta: 2015-09-11 | Kategorija: Kelionės, Lietuva, Mokyklos, Naujienos |
RomaAltarePatriaTramonto

Jau pirmųjų studijų metų lapkričio mėnesį Benas su kurso draugu Vidmantu vyko į Romą

Kaune studijuojantis Benas drąsiai gali įvardinti didžiausią savo hobį, tai –  kelionės. Informacinių technologijų trečiakursis į užsienį pirmą kartą išvyko tik dvyliktoje klasėje. Vaikinas su klase važiavo į ekskursiją Lenkijoje.

Tuomet Benui atrodė, jog keliavimas – pinigų švaistymas. Jis manė, jog tai išties itin brangu ir nereikalinga, tačiau jau po metų viskas apsivertė aukštyn kojomis.

„Išties praktiškai nebuvau keliavęs, apskritai į užsienį pirmą kartą išvykau jau sulaukęs 18-os metų. Tuomet dar mokiausi vidurinėje ir su klase vykome į ekskursiją Lenkijoje. Ten žiūrėjome pilis, buvome nuvykę iki Varšuvos, tačiau nepasakyčiau, kad man labai patiko. Buvo smagu, tačiau vis tiek laikiausi savo požiūrio, jog kelionės yra itin brangios ir tikrai galima apsieiti ir be jų.

Dabar viskas pasikeitė tiesiog kardinaliai. Pats stebiuosi, kaip greitai viskas gali apsiversti 180 laipsnių kampu“, – pasakojo iš Šiaulių į Kauną studijuoti atvykęs jaunuolis.

Keliauti pasiūlė kurso draugas

Benas aktyviai keliauti pradėjo vos įstojęs į universitetą. Jau  pirmųjų studijų metų lapkričio mėnesį jis su kurso draugu Vidmantu vyko į Romą. Skrydžiai internetu tuomet buvo išties nebrangūs, todėl Benas sutiko su pasiūlymu aplankyti Italiją.

„Bičiulis man pasiūlė išvykti į Romą. Jis jau buvo radęs pigius aviabilietus, man reikėjo tik „pasirašyti“ ant šios idėjos. Išties, iš pradžių galvojau gana skeptiškai, tačiau iki sesijos buvo dar daugybė laiko, mokslai per daug nespaudė, todėl sutikau ir iš portalo greitai.lt nusipirkome bilietus“, – pasakojo Benas.

Jau pirmoji kelionė pakeitė šiauliečio mąstymą. Jis suprato, jog kelionės yra nuostabi patirtis ir ėmė aktyviai domėtis pigiais skrydžiais.

„Dabar manau, kad anksčiau buvau gana kvailas. Kai yra tokios galimybės tiek visko pamatyti, reikia tuo naudotis. Patikėkite, aš tikrai nesu milijonierius, tačiau šiais laikais keliauti nėra brangu. Galima surasti išties labai patrauklių pasiūlymų. Kelionė Jums kainuos ne daug, o įspūdžiai iš jos liks visam gyvenimui“, – mintimis dalinosi Benas.

Į užsienį vyko net septynis kartus

Benas neslepia – kurso draugui Vidmantui jausis skolingas visą gyvenimą. Pasak jaunuolio, jei ne bendramokslio pasiūlymas, jis taip ir nebūtų atradęs savęs.

„Išties liksiu skolingas Vidmantui. Jis padėjo pakeisti mano mąstymą ir parodė bene nuostabiausią dalyką gyvenime. Žinoma, jam tiesiog reikėjo su kuo važiuoti, tačiau dabar kelionės didžiausia mano aistra. Kartais su juo net pasijuokiame, kad tuomet aš spyriojausi, o dabar pats aktyviai siūlau keliauti jam“, – kalbėjo Benas.

Jaunuolis per beveik trejus metus į užsienį skrido net septynis kartus, o iš viso aplankė dešimt šalių: „Pasikartosiu, kad nesu milijonierius, tačiau pigūs skrydžiai sudaro tiesiog nuostabias galimybes keliauti. Pažįstu naujas kultūras, susipažįstu su užsieniečiais, tai, mano galva, yra tiesiog puiku“.

Artimiausia kelionė – staigmena merginai

Benas sustoti neketina. Vyras jau turi bilietus į meilės miestą Paryžių. Nors pats Benas sykį jame jau buvo, tačiau dabar ten nori nusivežti ir savo merginą.

„Spalio mėnesį bus mano merginos gimtadienis. Ilgai galvojau ką jai padovanoti, o galiausiai tiesiog nupirkau du bilietus į Paryžių. Pats šį miestą jau esu aplankęs, tačiau esu tikras, jog nenusivilsiu nuvykęs ir antrą kartą. Manau, kad apsidžiaugti turėtų ir mano draugė.

Mano galva ši dovana, kur kas vertingesnė nei papuošalas ar kitas materialus daiktas. Ji man nekainuoja brangiai, tačiau esu tikras, jog ateityje maloniai galėsime ją prisiminti“, – su šypsena pasakojo Benas.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *