Su meile pasitikime Trakų – Lietuvos kultūros sostinės 2020-aisiais – naujagimius!

Parašyta: 2019-12-23 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Švęsdami Lietuvos 100-metį, Trakų Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai mezgė trispalves, vėliavos spalvų kojinaites rajone gimstantiems vaikams. Prisiminę šią šaunią akciją, Onuškio D. Malinausko gimnazijos pedagogės pasiūlė ir šiais neeiliniais Trakams 2020-aisiais, kuriais Trakai tapo Lietuvos kultūros sostine, pasitikti rajone gimsiančius naujagimius su šiai datai skirta dovanėle – numegztomis kojinaitėmis. Pirmieji darbai, į kuriuos įdėta daug meilės ir šilumos, jau pasiekė mus.

Akcijos iniciatorės, Onuškio D. Malinausko gimnazijos pedagogės: (iš kairės) Stasė Masilionienė, Irena Bagdanavičienė, Milda Verseckienė, Daiva Žilionienė ir Vitalija Jeleniauskienė

Tad laukiame pirmųjų naujagimių, gimsiančių 2020-aisiais, ir kviečiame į šią akciją įsijungti TAU studentus, mokytojus ir moksleivius, amatininkus, mamytes, auginančias vaikučius, ir visus rajono gyventojus, kurie savo savanorišku darbu įsijungs į šių kultūros sostinės metų darbų pynę. Būkime pilietiški, ne tik stebėkime, bet ir dalyvaukime.

Numegztų kojinaičių laukiame Trakų švietimo centre, adresu: Birutės g. 46, Trakai. Akcijos dalyvių lauks siurprizai.

 

Nijolė LISEVIČIENĖ,

Trakų švietimo centro direktorė, Trakų TAU rektorė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *