Sulaikytas įtariamasis Trakų rajone įžūliai apiplėšęs neįgalią senolę

Parašyta: 2019-01-25 | Kategorija: Naujienos, Policija, Trakai |

2019 m. sausio 14 dieną, apie 20.00 val. Trakų rajono policijos pajėgos reagavo į pagalbos šauksmą iš Aukštadvario seniūnijos teritorijoje esančių Čižiūnų. 80 metų senolė pranešė, kad į jos namą įsibrovė kaukėtas vyriškis, jei pagrasino peiliu ir reikalavo pinigų. Pagrobęs piniginę su pinigais, telefoną ir prožektorių – greitai pasišalino. Atvykusiems policijos pareigūnams nepavyko sulaikyti įsibrovėlio „karštais pėdsakais“.

Pasitelktas policijos tarnybinis šuo pareigūnus nuvedė nuo įvykio vietos iki tolėliau esančio kelio važiuojamosios dalies. Trakų rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, o kadangi buvo įvykdytas sunkus nusikaltimas, tai jį tirti pavesta Vilniaus Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnams. Jungtinė pareigūnų grupė jau po savaitės intensyvaus darbo nustatė galimą įtariamąjį, kurio sulaikymą apsunkino tai, kad jis neturi nuolatinės gyvenamosios vietos ir apsistodavo ar gyvendavo pas atsitiktinius pažįstamus Trakų ir Varėnos rajonuose. Sausio 24 d. ankstyvą rytą Sostinės kriminalistai kartu su Trakų rajono policijos pareigūnais, po išankstinio pasiruošimo, surengė sulaikymo operaciją Padvarionyse, esančiuose visai šalia Trakų, kur ir buvo sulaikytas 28 metų amžiaus, ankščiau jau du kartus teistas, įtariamasis. Jis uždarytas į areštinę, sausio 14  buvo kreipiamasi į teismą dėl kardomosios priemonės suėmimo skyrimo.

Pareigūnai mano, kad šis asmuo galėjo padaryti ir daugiau nusikaltimų ir ne tik Trakų rajone, todėl piliečius nukentėjusius nuo šio įtariamųjų ar turinčius kitokios informacijos apie jo nusikalstamą veiklą, prašo kreiptis į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą telefonais 8 700 65372  arba (8 5) 271 6114.

    Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 180-o straipsnio 2-oje dalyje skelbiama, kad už plėšimą padarytą panaudojus peilį  numatoma laisvės atėmimo bausmė iki septynerių metų.

Vilniaus aps. VPK Trakų r. PK informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *