Sunkus, įdomus, tačiau sėkmingas futbolo sezonas

Parašyta: 2020-01-22 | Kategorija: Naujienos, Sportas, Trakai |

Pasibaigė 2019-ieji – Lietuvos III lygos futbolo pirmenybių sezonas. Mūsų miesto vyrų komanda VJKF „TRAKAI“ – šių pirmenybių debiutantai – liko septintoje vietoje.

Trakų miesto vyrų komanda VJKF „TRAKAI“

Norisi priminti, kad prieš keletą metų tik iš trenerio Vidmanto Zagursko auklėtinių suburta futbolo komanda pradėjo dalyvauti Lietuvos futbolo čempionatuose nuo žemiausios lygos bei išsikėlė tikslą pakilti iki trečiosios lygos ir joje žaisti. Užsibrėžtas tikslas buvo pasiektas ir 2019 m. futbolo sezone VJKF „TRAKAI“ debiutavo III lygoje. Pirmasis sezonas parodė, kad visos komandos lygoje yra labai stiprios ir kad kiekvienos rungtynės bus labai svarbios. Iki pat čempionato pabaigos nebuvo aišku, kas iškovos čempionato medalius ir kas iškris į žemesnę lygą. Tik paskutiniame čempionato ture išaiškėjo lygos nugalėtojas, o mūsų miesto komanda namuose, įveikusi Ukmergės „Spartaką“ (2:1), užtikrino galutinę septintą vietą čempionate ir teisę kitame sezone vėl žaisti III lygoje.


Apibendrinant praėjusio čempionato rezultatus visi komandos nariai pripažino, kad pirmasis sezonas III lygoje buvo sunkus, įtemptas, įdomus ir, žinoma, sėkmingas, ypač atsižvelgiant į tai, kad vaikai ir jaunimas, treniruojami trenerio Vidmanto Zagursko, turi galimybę pakliūti į vyrų komandą, joje stiprėti, augti ir kelti savo meistriškumą.
VJKF „TRAKAI“ vadovas Vidmantas Zagurskas nuoširdžiai dėkoja Trakų r. savivaldybei už finansinę paramą, savo komandai – už parodytą tvirtą charakterį ir didelį ryžtą siekiant užsibrėžto tikslo, taip pat ištikimiems sirgaliams – už palaikymą viso čempionato metu.

 

„Trakų žemės“ inf.

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *