Sušildykim žvarbstančią širdį

Parašyta: 2017-11-24 | Kategorija: Naujienos, Renginiai, Socialdemokratų partija |

Trakų grupės iniciatyva 2013 m. prieš šv. Kalėdas surengta akcija „Sušildykim žvarbstančią širdį“ tarp bičiulių buvo ir jaudinanti, ir sutikta labai palankiai. Iš Aukštadvario ir Onuškio, Lentvario ir Trakų bendraminčiai vežė, nešė skaniausias uogienes ir aukojo šventiniam ragaišiui. Specialiai ta proga užsakėme tradicinių per šv. Kalėdas kepamų pyragų su aguonomis ir migdoliniu kremu, pridėjome įvairiausių uogienių ir medaus. Suruošėme per pusšimtį dovanėlių, kurios perduotos Trakų globos ir socialinių paslaugų centrui ir buvo išdalytos vienišiems rajono senoliams.

Į sausainių kepimo popietę suguža ne tik socialdemokratų jaunimas, bet ir mamos, močiutės su savo atžalomis

Tradicija yra tapusi ir sausainių kepimo popietė. Į ją suguža ne tik socialdemokratų jaunimas, bet ir mamos, močiutės su savo atžalomis. Visi suprantame, kad nuo jaunumės išmoktos jautrumo, dėmesio pamokos išliks visą gyvenimą. Tad ką gi – šiemet jau penktąjį kartą susitelksime šildyti, išpildyti svajonę, atrasti ir prisiminti užmirštą, pradžiuginti vienišą. Vėl kepsime kūčiukus, sausainius, pyragus, dalysimės mūsų žiemos aruoduose pūpsančiomis vasaros ir rudens derliaus gėrybėmis, belsimės į vienišų senolių duris, kad sušildytume vienatvėje žvarbstančią širdį.

Jei ir Jūs esate neabejingas, turite kuo pasidalyti ir norite prisidėti prie akcijos, skambinkite tel. 8 614 33 589, mielai priimsime Jūsų aukas.

LSDP Trakų skyrius

Užs. Nr. 730


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *