Susitvarkykite kosmetinę: 3 esminiai žingsniai

Parašyta: 2020-06-30 | Kategorija: Naujienos, Trakai |

Kaip atrodo Jūsų kosmetinė? Kiekvienos moters – labai individuali, kadangi kol vienoms svarbiausia turėti kuo daugiau priemonių, kurios padeda kasdien sukurti vis įmantresnį makiažą, tuo tarpu kitos dažniausiai dėmesio skiria kokybei ir joms svarbiausia, kad naudojama dekoratyvinė kosmetika nedarytų jokios žalos veidui.

 

Žinoma, reikia mokėti ne tik pasirinkti tinkamiausias priemones, tačiau ir išmokti jomis rūpintis, kad kosmetika būtų naudinga Jums.

Kosmetinėje – tik būtiniausios priemonės

Žinoma, pirmiausia reikia peržiūrėti kosmetinės turinį, kadangi jame labai dažnai moterys laiko tokias priemones, kurios niekada taip ir nebebus naudojamos. Taip pat svarbu patikrinti, ar nėra priemonių, kurių galiojimo laiko tarpas jau yra pasibaigęs.

Žinoma, nepamirškite, kad visada su savimi turite turėti ne tik dekoratyvinės kosmetikos priemones, tačiau ir drėkinamuosius kremus, serumus. Taip pat – kokybiškas makiažo pagrindas arba šiuo metu labai mėgstami bb arba cc kremai.  Kai veidas atrodo puikiai – laikas daugiau dėmesio skirti akims, tad reikalingas tušas, kai kurios papildomai paryškina žvilgsnį akių pieštuku. Galiausiai, drėkinkite lūpas su balzamu.

Tereikia tiek priemonių, kad pavyktų atrodyti puikiai.

Tvarka kosmetinėje

Kadangi daugelis moterų kosmetinę su savimi nešioja visą dieną, kad galėtų patobulinti savo išvaizdą prieš susitikimus, natūralu, kad tokiu atveju labai svarbu pasirinkti kokybišką kosmetinę, kurioje laikomos priemonės bus ne tik tvarkingai sudėtos, tačiau ir laikomos higieniškai.

Žiūrėkite, kad kiekviena priemonė būtų tinkamai uždaryta, kadangi joms išbėgus – dažnai kosmetinės išvalymas tampa neįmanomas. Taip pat higienai palaikyti siūloma ją plauti bent jau kartą per savaitę. Tokiu atveju net ir tušo likučiai bus sėkmingai pašalinami.

Prižiūrėkite ir šepetėlius

Galiausiai, papildomos priežiūros reikalauja ir makiažo šepetėliai, kurie skirti tiek akių, tiek veido, dažnai net ir lūpų grąžinimui. Reguliarus šepetėlių valymas yra būtinas. Geriausia – kiekvieną kartą po naudojimo. Dažnai plovimo metu reikia specialių priemonių, kad šepetėliai būtų tikrai nuvalyti. Tam puikiai tinka ir paprasčiausias ūkinis muilas, kuris padeda pašalinti bakterijas likusias ant šepetėlio.

Šepetėlių nuvalymas yra būtinas, kadangi ant jų lieka daug bakterijų bei kitų mikroorganizmų, kurie gali sukelti odos uždegimus, kimšti poras, paskatinti spuogų atsiradimą.

 

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *