Suteikti įgaliojimai rajono merei, darbą pradėjo naujai išrinkta taryba

Parašyta: 2019-04-08 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė |

Šiandien susirinkusi į pirmąjį posėdį naujai išrinkta Trakų rajono savivaldybės taryba iškilmingai pradėjo naujosios – 2019–2023 metų kadencijos darbą.

Antrąją kadenciją tarybos darbui vadovauja tiesiogiai išrinkta merė Edita Rudelienė.

Naujosios tarybos nariai prieš pirmąjį posėdį susirinko bendrai maldai Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bazilikoje. Mišias aukojo Trakų bažnyčios klebonas dekanas Jonas Varaneckas. Naujosios tarybos nariams jis nuoširdžiai linkėjo didelės išminties dirbant visuomenei, matyti ir suprasti kiekvieną žmogų, puoselėti dvasines vertybes, auginti gėrį žmonių, kuriems tarnauja, širdyse.

Posėdį rajono savivaldybės didžiojoje salėje pradėjo Trakų rajono savivaldybės rinkimų apylinkės komisijos Nr. 52 pirmininkė Alina Kuleš, supažindinusi su rinkimų rezultatais. Buvo sugiedotas Lietuvos himnas, 25 tarybos nariai davė priesaiką.

Išrinktai merei E. Rudelienei buvo suteikti įgaliojimai ir įteiktos mero regalijos. Mero grandinę įteikė Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko pavaduotojas Jonas Liesys.

Merė E. Rudelienė posėdyje kreipėsi į Trakų krašto gyventojus ir kolegas šiais žodžiais:

„Dėkoju visiems už sveikinimus ir linkėjimus. Labai gera jus visus šiandien čia matyt, neslėpsiu, ypač mano mylimą šeimą, tėvus, sesę. Ačiū, kad jūs visuomet su manim! Kad leidžiate eiti man pasirinktu keliu, kuris nėra lengvas, bet labai įdomus.

Šiandien jau antrą kartą stovėdama šioje vietoje, priešais jus, prisiekusi ir inauguruota suprantu, kokią didelę atsakomybę jūs man vėl suteikėte. Jaučiuosi kiek kitaip nei prieš keturis metus, bet neslėpsiu, jaudulys vis dar labai stiprus. Matyt, dėl to, kad dabar kai jau antrą kartą esu tiesiogiai išrinkta mere, daug geriau suvokiu, kokia tai atsakomybė ir įsipareigojimas. Būti Trakų rajono mere reiškia būti atsakinga už tūkstančius mūsų krašto gyventojų kasdienius rūpesčius.

Ką tik viešai prisiekiau, todėl vadovaudamasi priesaika, telksiu Tarybos narius bendram darbui. Ieškosime sprendimų ir juos priimsime krašto žmonių gerovei užtikrinti. Tikiu, kad ir dorai tarnausime visiems – vaikams, jaunimui, senjorams, dirbantiems ir vargstantiems, įvairių pažiūrų, tautybių ir tikėjimų žmonėms. Noriu ir linkiu, kad ši Taryba išsiskirtų veiklumu, iniciatyvumu, nuoseklumu, būtų kurianti, o ne griaunanti, padedanti, o ne trukdanti. Sau ir visai rajono Tarybai nuolat priminsiu, kad esame išrinkti ne valdyti, o tarnauti žmonėms.

Per pastaruosius metus įsitikinau, kad Savivaldybės administracijoje, rajono įstaigose ir organizacijose dirba daug puikių, atsakingų, darbščių savo kraštą mylinčių žmonių. Jie visuomet pasirengę vykdyti Tarybos sprendimus, patarti, prisiimti atsakomybes. Dėkoju jiems visiems už jų kasdienius darbus ir tikiu, kad mums visiems kartu pavyks įgyvendinti dar daug sumanymų.

Kaip merė, palaikau ir visuomet palaikysiu geras iniciatyvas ir stengsiuosi padėti jas įgyvendint. Nuolat ginsiu gyventojų teisėtus interesus, dalinsiuosi džiaugsmais, sieksiu, kad kuo mažiau būtų rūpesčių, kad ekonomiškai stiprėtų, klestėtų ir toliau gražėtų mūsų mylimas Trakų kraštas.

Man kaip ir jums, brangūs gyventojai, svarbu koks mūsų rajonas bus ateityje. Ir man rūpi ne tik keturi artimiausi metai, bet keli dešimtmečiai. Aš neketinu sustoti, man rūpi ateitis – nes joje ketinu gyventi. Todėl pažadu, kad dirbsiu su didele meile, atsakomybe ir atsidavimu Jums ir dėl Jūsų.

Ir mums visiems linkiu kasdien dirbti taip, kad po ketverių metų nuoširdžiai džiaugtumėmės ir didžiuotumėmės tuo, ką drauge pasiekėme!“

Taryba iš pareigų, pasibaigus įgaliojimams, atleido rajono savivaldybės administracijos direktorių Darių Kvedaravičių bei patikėjo jam laikinai eiti pareigas, kol bus naujas paskyrimas į šias pareigas. Taip pat taryba iš pareigų atleido administracijos direktoriaus pavaduotoją Karoliną Narkevič.

Merės teikimu taryba mero pavaduotoja paskyrė Mariją Puč.

Naująją Trakų rajono savivaldybės tarybą sudaro Lietuvos liberalų sąjūdžio(9 nariai), Lietuvos lenkų rinkimų akcijos(4 nariai), Lietuvos socialdemokratų partijos(4 nariai), Visuomeninio komiteto „Renkuosi ateitį(3 nariai), Tėvynės sąjungos –Lietuvos krikščionių demokratų(3 nariai) ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos(2 nariai) atstovai.

 Trakų rajono savivaldybės informacija

www.trakai.lt

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *