Sveikatos priežiūros galimybės Trakuose auga: bus atidaryta nauja „MediCA klinika“

Parašyta: 2019-10-18 | Kategorija: Naujienos, Renginiai, Sportas, Trakai |

Sveikata – didžiausia vertybė, nuo kurios priklauso mūsų darbingumas, nuotaika, bendra gerovė ir ateitis. Todėl natūralu, kad jai norime skirti ypatingą dėmesį, o prireikus – pagalbos sulaukti greitai. Net ir mažesnių Lietuvos miestelių gyventojai nuo šiol gali rinktis dar kokybiškesnes medicinines paslaugas ir nelaukti eilėse. Neseniai atvėręs duris Visagine, spalį ir Trakuose, Vytauto g. 37, atsidarys šeimos klinikų tinklo „MediCA klinika“ padalinys. Pasak plėtros projektų vadovo Valerij Dobrovolskij, Trakų gyventojai galės naudotis ne tik nemokamomis šeimos gydytojo paslaugomis, bet ir atlikti įvairius tyrimus bei konsultuotis su aukščiausio lygio gydytojais specialistais.

Trakuose atsidarys šeimos klinikų tinklo „MediCA klinika“ padalinys

Naujoji klinika Trakuose duris pacientams atvers spalio 21 dieną. V. Dobrovolskij sako, kad net 26 klinikas visoje Lietuvoje jau atidariusi „MediCA klinika“ į Trakus žengia, atsižvelgusi į miesto gyventojų norą kokybiškas asmens sveikatos priežiūros paslaugas gauti greičiau.

Nereikės laukti eilėse

Bene didžiausias privalumas būsimiems klinikos pacientams –greitesnės asmens sveikatos priežiūros paslaugos dėl mažesnio pacientų skaičiaus. „Klinikos pranašumas – aukščiausio lygio specialistai ir tai, kad dėl mažesnio priskiriamų pacientų skaičiaus šeimos gydytojui, gydymo nereikės ilgai laukti eilėse, lyginant su valstybinėmis ar kitomis poliklinikomis“, – sako V. Dobrovolskij.
Klinikoje užsiregistravę trakiečiai galės gauti ne tik nemokamas šeimos gydytojo konsultacijas. Čia dirbs ir gydytojai specialistai, pas kuriuos apsilankymo kitose gydymo įstaigose tenka laukti itin ilgai – odontologai bei ginekologai. Klinikos pacientams bus atliekami įvairūs profilaktiniai sveikatos patikrinimai, prevenciniai tyrimai ir kitos procedūros.
„Apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, pirmines ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas, finansuojamas Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis, klinika teiks nemokamai. Nemokamai bus teikiamos šeimos gydytojų konsultacijos, prevencinės krūties vėžio, gimdos kaklelio vėžio, storosios žarnos vėžio, prostatos vėžio programos, bendrieji kraujo ir šlapimo tyrimai, kompensuojamųjų vaistų išrašymas, medicininių pažymų išrašymas, fiziologinio nėštumo priežiūra, vaikų imunoprofilaktika, būtinoji medicinos pagalba, vaikų odontologija ir kitos“, – vardija V. Dobrovolskij.
Jis pabrėžia, kad visus, susirūpinusius dėl savo sveikatos, klinikoje priims kompetentinga komanda. „Mitas, kad kokybišką medicininę pagalbą galima gauti tik didmiesčiuose. Mūsų naujoje klinikoje, kaip ir kitose, įdarbinti aukščiausio lygio gydytojai. Komanda tikrai kompetentinga ir jau laukia pacientų“, – tikina
V. Dobrovolskij.

Apie „MediCA klinika“

„MediCA klinika“ – didžiausias šeimos klinikų tinklas Lietuvoje. Tinklą sudaro 27 klinikos įvairiuose šalies regionuose, dirba 260 gydytojų. Klinikose teikiamos šeimos medicinos, odontologijos, psichinės sveikatos priežiūros paslaugos, gydytojų specialistų konsultacijos, atliekami plataus spektro sveikatos diagnostikos tyrimai.

Užs. Nr. 686

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *