Šventininkuose atidarytas naujas logistikos centras

Parašyta: 2015-11-26 | Kategorija: Naujienos, Projektai, Senieji Trakai |

Vakar atidarytas logistikos centras Šventininkuose. Tai akivaizdus įrodymas, kad Trakų rajonas patrauklus ne vien turizmui, poilsiui, bet ir verslo įmonėms.

Senųjų Trakų seniūnijoje įsikūrusio Šventininkų logistikos centro pagrindinis privalumas – greitai, efektyviai ir pigiai aptarnauti didelius krovinių srautus, užtikrinti prekių, judėjimo, prekybinės veiklos organizacinių procesų nenutrūkstamumą.  Vienoje vietoje sukoncentruota logistikos veikla skatins sandėlių ir su jais susijusios infrastruktūros kūrimą, krovinių paskirstymą.

„Per vieną dieną prekėmis pakraunama per 60 krovininių automobilių, geresnei darbo kokybei užtikrinti bus įrengta ir muitininko darbo vieta. Iš viso sukurta per 40 darbo vietų (administracijos, sandėlio darbuotojai). Susidomėjusių darbu žmonių gyvenamosios vietos –  Rūdiškės, Lentvaris, Senieji Trakai. Šis ir statomi logistikos objektai labai patogūs tranzito požiūriu. Jie įkurti šalia magistralinio kelio Vilnius – Druskininkai (A4)“, – terminalo atidarymo metu sakė juos iš UAB „Realitus“ išsinuomojusi UAB „Elfanta“  direktorius Gintautas Jakutis.

Anot UAB „Realitus“ direktoriaus Michailo Kapulkino, tai, kad yra susidomėjimas ir dėl antro statomo terminalo nuomos, reiškia, jog logistikos centre prireiks ir daugiau darbuotojų.

Atidaryme dalyvavusi Trakų rajono savavaldybės merė Edita Rudelienė pasidžiaugė, kad aktyvios ir veiklios įmonės kuria pridėtinę vertę, o įsikūrus atokiau, prisideda ir prie nedarbo mažėjimo kaimiškose vietovėse. Įvairių sričių vežėjams infrastruktūra tikrai gerėja, svarbiausia, kad objektai nepritrūktų darbo.

Dominyka Dubauskaitė 
Trakų rajono savivaldybės mero patarėja

Šventininkuose atidarytas naujas logistikos centras

 


PR

Naujas logistikos centras kuria pridėtinę vertę, prisideda prie nedarbo mažėjimo kaimuose, leidžia žmonėms susipažinti ir išmokti naudotis pažangiomis darbo priemonėmis, įvairiomis sistemomis, įdiegtomis įmonėje. Viena tokių, sandėliavimo sistema. Šios sistemos naudojimas leidžia kur kas greičiau atlikti visas reikalingas operacijas, sutaupyti laiko ir palengvinti atsargų valdymą. Tad skatinti efektyvų sandėliavimą bei tinkamai paskirstyti krovinius yra labai svarbu ir aktualu kiekvienai logistikos įmonei.

 

https://www.terraerp.lt/


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *