Svetainė savarankiški.lt padės išmokti ergoterapijos pagrindų namuose

Parašyta: 2021-10-15 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Sveikata, Trakai |

Svetainė savarankiški.lt padės išmokti ergoterapijos pagrindų namuose

Išsėtinės sklerozės draugijos „Feniksai“ projekto „Savarankiškumo paslaptys“ svetainė savarankiški.lt skirta ergoterapijos sričiai pažinti ir suteikti kuo daugiau žinių apie įgūdžių atkūrimo ir lavinimo mokymus visiems asmenims nepriklausomai nuo amžiaus grupės, statuso ar fizinės būklės. Tai patogi svetainė, leidžianti namų aplinkoje dalyvauti nuotoliniuose mokymuose, kurie padės grįžti prie sėkmingo savarankiško įgūdžių lavinimo, atkūrimo ir visaverčio gyvenimo.

Svetainės kūrėjas Mantas Chodosevičius pasakojo, kad kol sukūrė mokymų erdvę, užtruko apie tris savaites, tiek laiko prireikė techniniam moduliui išdėstyti ir sprendimams ieškoti. „Tokio pobūdžio svetainė – paprastas ir naudingas įrankis norint išmokti kiekvienam naudingų esminių ergoterapijos pagrindų“, – mano Mantas. Nuo tinklalapio veikimo pradžios praėjo jau beveik trys mėnesiai ir per šį laikotarpį buvo užpildyta daugiau nei šimtas registracijos anketų, o į savarankiški.lt tinklalapį kasdien prisijungia net iki dešimties vartotojų.

Svetainės vartotojai atsiliepimų anketose atskleidžia, kad pateikti ergoterapiniai mokymai yra nuoseklūs ir aiškiai suprantami bet kuriai amžiaus grupei, o detalus taisyklingas pratimo atlikimas užtikrina atliekamų treniruočių progresą.

Atsižvelgiant į tai, kad prisijungiantys asmenys skirtingi, informacija, esanti svetainėje, yra išdėstoma dviem būdais – tekstu ir vizualu, kad kiekvienas gebėtų įsisavinti informaciją jam patogiu būdu. Taigi informaciją galima ir išklausyti, ir peržiūrėti vaizdo įraše. „Nuolat pildomos atsiliepimų anketos leidžia matyti, kad vartotojams svetainė yra itin patogi, kadangi joje aiškiai išskirtos treniruotės kiekvienai asmenų grupei, o naudojimosi instrukcija padeda produktyviau išnaudoti visas tinklalapio galimybes“, – teigia projekto „Savarankiškumo paslaptys“ koordinatorė Anželika Račkovska.

Ši ergoterapijos platforma padės kiekvienam teisyklingai atlikti įvairius pratimus ir suteiks galimybę būti maksimaliai savarankiškam, skatins įsitraukti į prasmingas veiklas, kurios ugdytų, lavintų ir tobulintų reikiamus įgūdžius.

Projekto iniciatorė – išsėtinės sklerozės draugija „Feniksai“. Projektą finansuoja Valstybinis visuomenės sveikatos stiprinimo fondas.

Kviečiame apsilankyti svetainėje https://savarankiski.lt/ ir užsiregistravus išbandyti ergoterapijos mokymus.

Užs. Nr. 790


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *