Tarp geriausių šalies merų – ir merė E. Rudelienė

Parašyta: 2016-02-02 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

„Veido“ savaitraštis surengė geriausių merų rinkimus bei sudarė jų reitingus. Geriausiai  vertinamų šalies savivaldybių merų trisdešimtuke – ir Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, užėmusi šešioliktąją poziciją. 

„Veido“  vyriausiasis redaktorius Rimvydas Valatka pastebėjo, kad šįmečiai rinkimai buvo išskirtiniai, nes merus tiesiogiai rinko patys gyventojai.

Geriausių merų sąrašas šiemet buvo formuojamas pagal tris kriterijus – nuomonės apklausą, kurioje dalyvavo patys merai, savivaldybių administracijų direktoriai, viceministrai, ministerijų kancleriai, joms pavaldžių įstaigų vadovai, įvairių organizacijų atstovai bei dviejų reitingų – „Veido“ ir Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) sudaryto savivaldybių indekso, duomenis.

Pirmąją vietą užėmė ne tik veiklus, bet ir populiarus Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, antrąją – Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, trečiąją – Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Geriausius merus pasveikino Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė, LLRI prezidentas Žilvinas Šilėnas, kiti iškilmių dalyviai.

„Svarbiausia būti šalia žmonių“, – savivaldos atstovams priminė L.Graužinienė ir paragino pasveikinti keturias meres – tiek moterų pakliuvo į geriausių, „Veido“ paskelbtų, Lietuvos merų trisdešimtuką.

Trakų rajono savivaldybės merė E. Rudelienė aplenkė daugelį merų senbuvių, savo pavyzdžiu įrodžiusi, kad į politikos areną ne tik ateina, bet joje ir įsitvirtina naujoji karta.

Parengta pagal „Veido“ žurnalo informaciją  

www.trakai.lt

 

Grupė geriausių šalies merų, merė E. Rudelienė – trečia iš dešinės pirmoje eilėje. „Veido“ žurnalo nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *