Tarp Lietuvos ir Anglijos: kaip persigabenti savo daiktus?

Parašyta: 2017-09-27 | Kategorija: Lietuva, Naujienos |

Ne vienas lietuvis turi draugų ar šeimos narių, kurie sunkiu laikotarpiu išvyko į užsienį ieškoti geresnio gyvenimo, tačiau sąsajų su Lietuva nutraukti negali nė vienas. Visi pasiilgsta lietuviško maisto, duonos kvapo ar namų. Tad tėvynėje likę artimieji dažnai sulaukia prašymų į užsienį atsiųsti vienokių ar kitokių maisto produktų, daiktų ar drabužių. Čia didžiausias pagalbininkas perduoti siuntinį į kitą šalį būna siuntų gabentojai, kurie specializuojasi būtent šioje srityje.

Lietuviai išsibarstę po visą pasaulį, tačiau didžioji dalis tautiečių įsikūrė Didžiojoje Britanijoje, kur nuo pat pirmųjų emigracijos etapų kūrėsi labai stiprūs ryšiai tarp mūsų šalies piliečių. Neatsitiktinai ir dabar šioje šalyje skaičiuojama didžiausia lietuvių koncentracija. Įvairiais duomenimis, mūsų žmonių, gyvenančių Jungtinėje Karalystėje, skaičiuojama arti milijono. Tikruosius skaičius fiksuoti yra labai sunku, tačiau spėjama, kad šis skaičius gali būti ir didesnis. Čia gyvendami lietuviai kuria verslus, dirba įvairius darbus, padeda vieni kitiems atsiradus reikalui.

Persikraustymas ir siuntos

Susiruošusiems vykti į Angliją dažnai kyla klausimų ką daryti su savo turimais daiktais, baldais ir visa įranga. Dažnas renkasi šiuos daiktus parduoti, nes nėra užtikrintas jų saugumu gabenimo metu, kiti dar tvirtai nežino kokios bus gyvenimo sąlygos ir ar šie daiktai bus reikalingi. Tačiau daug žmonių ieško įvairiausių būdų kaip savo daiktus pasiimti kartu ir juos saugiai pergabenti iš vienos šalies į kitą.

Persikraustymas užima daug laiko, tačiau svarbiausia daiktus patikėti profesionalams, kurie turi reikiamą transportą bei dirba atsakingai, kreipdami dėmesį į vežamų siuntų saugumą ir greitą pristatymą. Ir visai nesvarbu kuria kryptimi vyksta persikraustymas, siuntos iš Londono ar į jį gavėjus visada pasiekia neapgadintos, nustatytu laiku ir be jokių atidėliojimų. Vežti galima pačius įvairiausius daiktus, pradedant smulkiais buičiai reikalingais daiktais, buitine technika, drabužiais, baigiant nestandartinių matmenų baldais, lovomis ar spintomis. Patikimiems vežėjams nėra skirtumo kas sudaro krovinį, nes kiekvienai situacijai bus rastas tinkamiausias sprendimas ir transportas.

Net jei nesiruošiate kraustytis, saugus daiktų transportavimas gali praversti užsisakinėjant prekes iš Jungtinės Karalystės. Apsukrūs žmonės dažnai randa įvairiausių prekių, kurių Lietuvoje nėra, tad mielai jas siunčiasi iš kitų šalių. Tad dažnai susiduriama su problema – kaip tas užsakytas prekes pergabenti į Lietuvą? Siuntos iš Londono yra bene populiariausias būdas, leidžiantis sutaupyti ir laiko, ir pinigų. Už paprastą siuntimą reikėtų mokėti kone trečdalį prekės kainos, o siuntimas gali užtrukti ir iki kelių savaičių. Tačiau pasitikint siuntų pristatymu užsiimančiomis įmonėmis galima nemažai išlošti: prekės bus pristatytos per kelias dienas, o siuntimo išlaidos sudarys nežymią sumą visos prekės kainos. Tad šis siuntimosi būdas sparčiai populiarėja.

Siuntos iš Londono jau seniai nebėra naujiena. Su Anglija Lietuvą sieja tamprūs ryšiai, daug Lietuvos verslininkų aktyviai dalyvauja verslo pasaulyje vykstančiuose renginiuose, parodose, tad gabenama įvairi įranga, parodų eksponatai ir viskas, ko tik klientams prireikia.

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *