Tarptautinis moterų tinklinio turnyras, skirtas Motinos dienai paminėti

Parašyta: 2017-05-10 | Kategorija: Naujienos, Renginiai, Senieji Trakai, Sportas |

Balandžio 30 d. Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pag­rindinėje mokykloje vyko tradicinis tarptautinis moterų tinklinio turnyras, skirtas Motinos dienai paminėti. Šią sporto šventę organizavo Trakų kūno kultūros ir sporto centras, Renata Kviklienė ir Reda Kontorovičienė.

Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio mokykloje įvyko tinklinio turnyras

Savo jėgas tinklinio aikštelėje išbandyti susirinko keturios komandos: Kijevo RBA, Senųjų Trakų, Trakų ir Vilniaus miesto tinklininkės.
Renginio pradžioje varžybų dalyves ir susirinkusius sirgalius sveikino turnyro organizatorė Renata Kviklienė, o Trakų miesto seniūnas Kęstutis Vilkauskas dalyves pradžiugino spalvotomis gėlėmis ir nuoširdžiais sveikinimais artėjančios Motinos dienos proga. Seniūnas padovanojo tinklininkėms gėlių ir nestokojo gražių žodžių, palinkėjo ir toliau aktyviai sportuoti, šypsotis ir būti laimingoms.
Puiki nuotaika, šilti sveikinimo žodžiai ir nuostabus oras pozityviai nuteikė dalyves ir susirinkusius žiūrovus aktyviai ir turiningai praleisti sekmadienio popietę. Turnyras vyko rato sistema, komandos žaidė po trejas varžybas. Smagu buvo stebėti gražų komandų žaidimą ir įtemptą kovą. Draugiškoje, bet sportiškai įnirtingoje kovoje turnyro nugalėtojomis tapo darnų žaidimą bei puikią techniką demonstravusi Trakų miesto komanda, antrąją vietą iškovojo atkakliai žaidusi ir didelio palaikymo susilaukusi svečių iš Ukrainos Kijevo RBA moterų komanda, kurią visą turnyrą lydėjo triukšmingas ir gausus sirgalių palaikymas, trečioji vieta atiteko aikštelės šeimininkėms – Senųjų Trakų žaidėjoms, o ketvirtąją vietą užėmė tinklinio akademijos komanda „Snieguolės“ iš Vilniaus.
Komandos buvo apdovanotos medaliais ir rėmėjų įsteigtais prizais. Tradicinį moterų tinklinio turnyrą, skirtą Motinos dienai paminėti, vainikavo nuoširdūs Renatos Kviklienės padėkos žodžiai dalyvėms, kurių gretos kiekvienais metais vis didėja, o pats žaidimas tampa vis profesionalesnis ir įdomesnis. Po turnyro moterys susirinko prie arbatos puodelio, dalijosi įspūdžiais ir džiaugėsi, kad tokioje greitoje gyvenimo tėkmėje vis dar randa laiko savo maloniam užsiėmimui – tinkliniui. Turnyro organizatorės ir pačios dalyvės nuoširdžiai tikisi, jog šis tradicinis moterų tinklinio turnyras nepraras savo tęstinumo, o pats tinklinio žaidimas ir toliau sparčiai populiarės Trakų rajone.
Nuoširdžiai norime padėkoti turnyro rėmėjams bei prisidėjusiems prie jo organizavimo: Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos direktoriui ir administracijai, Senųjų Trakų ir Trakų seniūnijoms, restoranui „Pilialaukis“, kavinei „Senkelio karčiama“, UAB „Trakų pica“, Trakų kūno kultūros ir sporto centrui bei Lietuvos Respublikos ambasadai Ukrainoje. „Ačiū“ už Jūsų rūpestį ir pastangas prisidedant prie šio turnyro sėkmingo įgyvendinimo.

Ramutė KONTOROVIČIENĖ,
vyr. varžybų teisėja


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *