Tarptautinis vaikų salės futbolo turnyras

Parašyta: 2018-01-19 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos, Sportas, Trakai |

Sausio 13–14 d. Vievyje vyko VII tradicinis tarptautinis vaikų salės futbolo turnyras Vievio taurei 2018 laimėti, kurį surengė brolių Artūro ir Igorio Steško bei Vytauto Apanavičiaus futbolo akademija. Jame varžėsi jaunųjų sportininkų (gim. 2004 ir 2005 m.) komandos iš Ukrainos (Netišyno), Elektrėnų, Druskininkų, Kauno, Lentvario, Širvintų ir Trakų.

 

Turnyro nugalėtojai su akademijos vadovais V. Apanavičiumi , A. Steško su dukromis Taisija ir Sofija, I. Steško su dukra Greta ir treneriu V. Zagursku (pirmas iš dešinės)

 

Pirmąją varžybų dieną tarp aštuonių grupių nugalėjo komanda „Netišynas 2005“, antrąją vietą užėmė „Netišynas 2004“, trečiąją – „Trakai 2004“. Geriausiu žaidėju pripažintas Kevinas Lukaševič (Trakai), naudingiausiu vartininku – Dmitro Pančiuk (Netišynas), geriausiu gynėju – Ivan Mahadiuk (Netišynas), geriausiu puolėju – Paulius Keliuotis (Širvintos).

Sausio 14-ąją pergalę šventė trenerio Vidmanto Zagursko vaikų komanda (Trakai), antri buvo druskininkiečiai, trečias – futbolo klubas „Girionys“ (Kaunas).

Kaip papasakojo akademijos vadovai broliai A. ir I. Steško bei Vytautas Apanavičius, anksčiau panašus sporto renginys vyko Elektrėnuose, o sausio mėnesį Trakuose bus dar vienas futbolo akademijos organizuojamas turnyras, vasario mėnesį – Lentvaryje. Anot jų, futbolo akademija stengiasi pritraukti kuo daugiau vaikų, kad jie augtų sveiki, nepatektų į gatvės įtaką, siektų meistriškumo šioje sporto šakoje.

Už paramą pašnekovai padėkojo Elektrėnų savivaldybei, Pauliui Nižauskui, taip pat Vievio parduotuvės „Aibė“ vadovui Edvinui Virpšai, UAB „Sėkmės užeiga“ savininkams, gimnazijos direktoriui Gintarui Dobilaičiui. V. Apanavičius ypač akcentavo buvusio vieviečio, o dabar kauniečio UAB „Ekomitra“ direktoriaus Henriko Venckevičiaus paramą šiam renginiui, kuris skyrė piniginį prizinį fondą komandoms prizininkėms. Komandos nugalėtojos buvo maloniai nustebintos.

 

Vytautas APANAVIČIUS,
vaikų futbolo akademijos vadovas

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *