Tas saldus pergalių skonis

Parašyta: 2020-01-21 | Kategorija: Naujienos, Senieji Trakai, Sportas |

Tinklinio tradicijos mūsų mokykloje yra ganėtinai gilios. Nenuilstantis šios sporto šakos propaguotojas yra mūsų mokyklos direktorius Romuald Gžybovski, kuris savo asmeniniu pavyzdžiu mokinius bando sudominti, įteigti, kad sportuoti yra nepaprastai sveika. Ir tai visiškai nieko nekainuoja, nes neišleisdami pinigų vaistams visi galime būti sveiki ir žvalūs.   

Kadangi balandžio mėnesį švęsime 10-ąsias mokyklos globėjo Andžejaus Stelmachovskio vardo suteikimo mūsų mokyklai metines, todėl esame susiplanavę daug įvairių veiklų. Sausio 3 dieną mokykloje organizavome draugišką tinklinio turnyrą, skirtą šiai progai. Į svečius pasikvietėme bendradarbiavimo partnerius – Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazijos mokytojus. Kovos tinklinio aikštelėje buvo labai permainingos: laimės paukštę už uodegos bandė pagauti tai Grigiškių gimnazijos, tai mūsų mokyklos mokytojų komanda. Nepaprastai gerai tądien tinklinio aikštelėje sekėsi žaisti mūsų mokyklos direktoriui Romualdui Gžybovskiui, geografijos mokytojai Lilijai Kieras, lenkų kalbos mokytojai Irenai Orlovai. Jų indėlis buvo bene ženkliausias. Šįkart stipresni ir ištvermingesni buvo grigiškiečiai, tačiau labai nenusiminėme, nes bus dar progų atsirevanšuoti.

 Sausis – labai įtemptas mėnuo įvairių sporto šakų atstovams: tinklinio, teniso, šaškių. Sausio 10 d. mokykloje organizavome draugišką mokinių tinklinio turnyrą. Pagalvojome, kad prieš rimtą rajoninį turnyrą reikia įvertinti būsimus priešininkus. Tą ir padarėme, akylai juos stebėdami. Daug jėgų ir prakaito teko išlieti mūsų mokiniams kovojant dėl prizinės vietos, nes varžovai buvo ir geroki aukštesni, ir fiziškai stipresni. Tądien mūsų mišri komanda užėmė garbingą III vietą. Pasibaigus turnyrui jau kitą dieną mokiniai ėmė dar intensyviau treniruotis, nes netrukus laukė daug rimtesni išbandymai. Prabėgus 5 dienoms, išaušo lemtingoji sausio 16-oji – rajoninio tinklinio turnyro diena. Varžybose dalyvavo 6 komandos iš įvairių Trakų rajono gimnazijų. Mūsų mokiniai tapo kaimo mokyklų čempionais, o varžydamiesi su miestų gimnazijomis – II vietos laimėtojais.

O kas gi toliau laukė mūsų šauniųjų vaikinų? Sausio 17 d. Šalčininkuose vyko zoninis tinklinio turnyras, iš kurio mokiniai grįžo ne tuščiomis – užėmė III vietą. Šis laimėjimas dar kartą įrodė, kad neveltui buvo liejamas prakaitas per fizinio ugdymo pamokas, ilgąsias pertraukas, vakarais. Susirinkę į bendrą mokytojų ir mokinių susirinkimą garsiais plojimais palaikėme savo šauniuosius tinklininkus. Tuo metu jie buvo dar ten, Šalčininkuose. Sulaikę kvėpavimą klausėmės, kaip mokyklos direktorius kalba su fizinio ugdymo mokytoju telefonu apie rungtynių eigą. Jau tuo metu žinojome, kad vaikinai grįš ne tuščiomis, tik nežinojome vieno – kokios spalvos medaliai papuoš jų krūtines.

Tas saldus pergalės skonis mūsų šauniesiems tinklininkams jau gerai pažįstamas. Dabar nevalia užmigti ant laurų – pats laikas imti į rankas stalo teniso raketes ir ruoštis kitoms kovoms.  Šiandien nuoširdžiai dėkojame mūsų tinklininkams, varžyboms juos rengusiam mokyklos direktoriui Romualdui Gžybovskiui ir fizinio ugdymo mokytojui Mariui Pavlovskiui. Tegul nesibaigia tas malonių laimėjimų lietus, nes pergalės skonis saldus ne tik mums.

Daiva DAUKŠEVIČIENĖ,

Senųjų Trakų A. Stelmachovskio pagrindinės mokyklos

lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *