Televizijos žvaigždė šokio meno mokys trakiečius

Parašyta: 2013-11-05 | Kategorija: Kultūra, Kvietimai, Naujienos, Skelbimai, Trakai |

38Artėjant šaltajam metų laikui žmonėms svarbu užsiimti veikla, ne tik praskaidrinančia nuotaiką, bet ir padedančia išjudinti žiemos miegui besiruošiančius kūnus. Kadangi Trakuose nėra pakankami daug pasiūlymų šokti, atsižvelgiant į augantį poreikį ir savo profesionalumą, televizijos žvaigžde tapęs dvidešimtmetis, Trakų mieste gimęs ir užaugęs Marius Gaižauskas yra pasiruošęs šokio subtilybių mokyti savo krašto gyventojus.

Profesionalus šokėjas M. Gaižauskas, dalyvavęs televizijos šokių projektuose „Šok su manim“ ir „2 minutės šlovės“, neapleidžia savo gimtojo miesto – apie idėją rengti užsiėmimus Trakuose M. Gaižauskas galvojo pakankamai ilgai. Todėl šokių pamokos pradėtos rengti būtent dabar – įgijus dar daugiau patirties ir kompetencijų. Jaunasis šokėjas jau yra pasiruošęs priimti visus norinčius pajudėti.

fotoPRO_107M. Gaižauskas šokti pradėjo sulaukęs vos aštuonerių. Pirmieji žingsniai išmokti namuose – Trakų kultūros rūmuose. Šiuo metu Marius yra tarptautinių ir respublikinių, televizijos projektų dalyvis bei nugalėtojas.
Pasak M. Gaižausko, į šokių užsiėmimus kviečiami visi – nuo mažamečių vaikų iki jau garbaus amžiaus sulaukusių žmonių. „Priimsiu ir šokio mokysiu visus norinčius. Užsiėmimų kainos bus aptariamos susidarius grupei, priklausomai nuo to, kiek kartų į savaitę vyks pamokos“, – kalbėjo profesionalus šokėjas.

55Žmonės galės rinktis „Pro/Am“, pramoginių, „Solo Latino“, vestuvinių šokių stilius. Pats M. Gaižauskas teigia, kad šokiai, ypatingai pramoginiai, yra gero įvaizdžio bei stilingo ir išsilavinusio žmogaus dalis. Mokėti šokti Valsą, Tango, Fokstrotą, Vienos valsą ir Kvikstepą lyg ir yra privalu. Tuo tarpu Lotynų Amerikos stiliaus šokiai šiek tiek sudėtingesni, specifinio pobūdžio – Samba, Čia čia čia, Rumba, Pasodoblis ir Džaivas suteikia žmogui didesnio pasitikėjimo, leidžia laisvai judėti bei suteikia galimybę kūno judesiais išreikšti pagarbą, susižavėjimą, švelnumą, meilę, draugystę bendravimo metu.

M. Gaižauskas kviečia šokiui!

*Užsiėmimai vyks pramogų ir poilsio centre „Trasalis – Trakai resort & SPA“ (Gedimino g. 26, Trakai).

*Išsamesnė informacija ir rezervacija:
Tel. +370 650 69 007

sinchronija@gmail.com

Evelina KISLYCH

TV3 televizijos archyvo nuotr.

For FB


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *