Terapija su žirgais Trakuose

Parašyta: 2018-10-10 | Kategorija: Naujienos, Sveikata, Trakai |

Šį pavasarį organizacija VšĮ „Laimos žirgai“ įstojo į Europos asociaciją „EAHAE“. Tai – vokiečių kompanija, įkurta prieš 20 metų ir užsiimanti lyderystės mokymais bei komandinio darbo ir asmeniniu įgūdžiu formavimu, atliekant pratimus ir užduotis su žirgais.

Laima Martinavičienė, VšĮ „Laimos žirgai“ direktorė

Bendravimas su žirgu vyksta iš širdies į širdį, jis priima tave tokį, koks tu esi. Jis mato tavo tikrąjį „aš“, padeda jį surasti, pabrėžia mūsų gerąsias savybes, padeda rasti atsakymus į rupimus klausimus savyje. Todėl naujai pasirinkta žirgyno kryptis – mokymai ir terapija su žirgais akcentuoja ir leidžia pajusti, būtent, tokį žirgo ir žmogaus santykį. Tai ir buvo Laimos Martinavičienės, trenerės-sporto mokytojos, daugybės metų ieškojimo ir darbo rezultatas. Ir štai jau nuo šių metų balandžio vyksta tokie užsiėmimai Lietuvoje.
Gautas sertifikatas leidžia plačiai panaudoti įgytas žinias ir taip pasiekti dar geresnių rezultatų ne tik auklėjant jaunąją kartą, bet suteikiant naudos ir suaugusiesiems, tuo pačiu šeimoms, bendruomenėms, kolektyvams, nes bendravimas „be kaukių“, nuoširdumas ir meilė, savojo „aš“ atradimas ir atskleidimas, sveika lyderystė šeimoje, mus supančioje aplinkoje, darbe, harmonija ir sveikas santykis su kūnu, dvasia ir aplinka. Komandinis darbas yra pagrindinė vertybė ir siekiamybė šiandienos skubančiam, pasaulio dvasios pagautam žmogui.
Pirmą kartą jau surengta 2 dienų mokymų ir terapijos su žirgais programa. Viskas pavyko puikiai, apie tai byloja teigiami atsiliepimai ir dalyvavusiųjų laimingi veidai. Daugelis dalyvių, kuriems yra tekę dalyvauti lyderystės, komandinio darbo ir asmeninių įgūdžių formavimo programose, šiai programai skirtų pirmąją vietą pagal efektyvumą, puikias emocijas ir gilumą. Dalyviai džiaugėsi radę sprendimus, palikę sunkias naštas, pamatę silpnąsias lyderystės puses, atradę vaikystės džiaugsmą, atgavę ramybę. O aš laiminga, kad per kūriniją galiu padėti žmonėms.
Ateityje planuojama jas organizuoti reguliariai. Programose gali dalyvauti nieko bendro su žirgais neturintys asmenys. Užsiėmimai gali būti individualūs, 5–6 ar 10–20 žmonių grupėms, trukmė nuo 2 iki 3 ar 4 val.

Mokymų-terapijos su žirgais dalyvė

Žinoma, vienas lauke – ne karys. Ir kad būtų įgyvendinta ši svajonė, tam reikalinga stipri palaikymo komanda. Todėl labai norėčiau padėkoti už palaikymą ir bendradarbiavimą Danieliui Žotkevičiui, sodybos „Saulėtas Bebras“ bendrasavininkui, Laimutei Kamaitienei, Alinai ir Algirdui Ivanauskams, Romai ir Igoriui Stagiams iš Maišiagalos (Kiemelių k.), savo dukroms ir visai šeimai.

Plačiau apie tai galite sužinoti interneto svetainėje www.laimoszirgai.lt bei socialiniame tinkle „Facebook“, paskyroje „Laimos žirgai“.
Kviečiame  apsilankyti ir išbandyti.

Laima MARTINAVIČIENĖ,
VšĮ „Laimos žirgai“ direktorė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *