Tradicinis Kalėdinis krepšinio turnyras AŽŪM

Parašyta: 2016-01-12 | Kategorija: Aukštadvaris, Naujienos, Onuškis, Paluknys, Renginiai |
I vietos nugalėtojai (iš kairės) Lukas Burbulis, Rytis Radzevičius, Aurimas Spūdys, mokytoja Rita Kulakovskaja ir Tomas Nalivko

Gruodžio 17 dieną Aukštadvario žemės ūkio mokyklos (AŽŪM)  sporto salėje įvyko jau tradiciniu tapęs Kalėdinis 3×3 krepšinio turnyras, kurį organizavo mokyklos sporto klubas ,,Kovas“ (vadovė – kūno kultūros vyr. mokytoja R. Kulakovskaja).

Norą dalyvauti pareiškė 6 komandos: Onuškio D. Malinausko gimnazija, Paluknio ,,Medeinos“ gimnazija, Aukštadvario gimnazija (2 komandos) ir AŽŪM (2 komandos). Šventės atidaryme sportininkus pasveikino AŽŪM direktorius Jonas Kazlauskas, palinkėdamas sportinės sėkmės. Mokytoja Rita Kulakovskaja priminė pagrindines varžybų taisykles ir ištraukus burtus aikštelėje ,,užvirė“ kova.

Komandos turėjo susitikti tarpusavyje su kiekviena, o prizines vietas nulėmė pergalių skaičius. Jau pirmi susitikimai parodė, kad turnyro favoritai – AŽUM I-oji komanda, kuriai atstovavo R. Radzevičius, A. Spūdys, T. Nalivko ir L. Burbulis. Jie gana nesunkiai įveikė pirmuosius priešininkus ir susikrovė solidų pergalių kraitį. Šiek tiek nuo jų atsiliko Aukštadvario gimnazijos komanda ,,Pusbroliai Aliukai“ ir Paluknio ,,Medeinos“ gimnazijos krepšininkai.

Pertraukos metu buvo surengtos baudų metimo varžybos, kurias laimėjo Aukštadvario gimnazijos dešimtokas Paulius Kazlauskas ir 3-taškių metimo konkursas, kurį užtikrintai laimėjo AŽŪM trečiakursis Rytis Radzevičius.

Čempionais tapo AŽŪM komanda, laimėjusi visas varžybas. Antri liko Aukštadvario gimnazijos krepšininkai, nugalėtojams nusileidę tik 1 tašku. Treti liko Paluknio ,,Medeinos“ sportininkai, o ketvirti – onuškiečiai, kuriems tik įmestų ir praleistų taškų santykis lėmė aukštesnę vietą tarp 3-jų komandų, surinkusių vienodą taškų sumą.

Pasibaigus varžyboms vieni kitiems palinkėjus sėkmės ateinančių metų švenčių proga, buvo nutarta ir toliau dalyvauti šiame tradiciniame turnyre, stiprinant sportinį bendradarbiavimą.