TRADICINIS ŠVENTINĖS MIESTO APLINKOS KONKURSAS „ŠVIESKI MAN VĖL!“

Parašyta: 2015-12-04 | Kategorija: Aukštadvaris, Dusmenys, Lentvaris, Naujienos, Onuškis, Paluknys, Renginiai, Rūdiškės, Senieji Trakai, Tiltai, Trakai |

Sukurkime šventinę nuotaiką kartu!

Mieli Trakų ir Lentvario miestų gyventojai,

Artėja gražiausios ir laukiamiausios metų šventės, Šv. Kalėdos ir Naujieji metai! Tai stebuklų, susikaupimo ir susibūrimo metas. Visi kartu įsisuksime į šventinį sūkurį, dalinsimės šventine nuotaika, kupina energijos, optimizmo, Meilės, Vilties ir Tikėjimo!

Tad pasitikime artėjančias šventes ir palydėkime senuosius metus papuošdami savo namus ir miestą. Visi kartu pasidžiaukime, sukurkime šventinę nuotaiką sau, savo bendruomenės nariams ir nepamirškime, kad jaukumą ir šilumą galime dalinti mes patys.

Nuo 2015 m. gruodžio 7 d. iki 2016 m. sausio 6 d. vertinimo komisija rinks gražiausius ir originaliausius konkurso projektus.

Konkurso dalyviai bus vertinami pagal šias grupes:

  • švietimo įstaigų projektai;
  • įstaigų ir organizacijų projektai;
  • individualių namų projektai;
  • daugiabučių gyvenamųjų namų bendruomenių projektai;
  • originaliausi projektai.

kaledu-egle-nakties-tamsoje

Kad Jūsų idėjos būtų pastebėtos ir įvertintos šventinės miesto aplinkos konkurse „Švieski man vėl!“, kviečiame registruotis LR Seimo narės D. Mikutienės biure Vytauto g. 19, Trakai, tel. 5 11 53, mob. tel. 8 625 04509 darbo dienomis nuo 9.00 iki 17.00 val. arba el. p. dangute@vti.lt

Konkurso „Švieski man vėl!“ nugalėtojai bus apdovanojami 2016 m. sausio 9 d. iškilmingame renginyje, kuris įvyks Trakų rajono kultūros rūmuose. Renginio metu taip pat bus apdovanoti jau septintus metus vykstančio LR Seimo narės Dangutės Mikutienės konkurso „2015 metų kraštietis“ ir  Trakų rajono savivaldybės organizuojamo Kalėdinių žibintų kompozicijų konkurso „Trakai – Senovinių žibintų miestas 2015“ nugalėtojai.

Jūsų lauks vakaras, skirtas maestro Stasiui Povilaičiui atminti „Švieski man vėl!“ – koncertuos grupė „Rondo“, siurprizai ir, žinoma, išskirtiniai prizai.

Renginio bilietas – gera nuotaika!

Bendruomenių nariai, būkite draugiški  ir išradingi, kartu su savo kaimynais sukurkite šventinę, kupiną jaukumo ir šilumos nuotaiką!

Organizatoriai ir partneriai:
LR Seimo narė Dangutė Mikutienė;

Trakų rajono savivaldybė, Trakų seniūnija;
Lentvario seniūnija, Trakų rajono kultūros rūmai;

Jaunimo organizacija DARBAS Trakų skyrius;

Senoji kibininė, UAB „Alsakis“;
Trakų krašto moterų veiklos centras;
Naujienų ir informacijos portalas www.trakietis.lt;
Trakų ir Elektrėnų krašto laikraštis ,,Galvė“;
Trakų rajono laikraštis „Trakų žemė“;
Lietuvos istorijos laikraštis „Voruta“.

LR Seimo narės D. Mikutienės biuro informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *