Trakai taps Europos irklavimo sostine

Parašyta: 2016-01-21 | Kategorija: Naujienos, Renginiai, Savivaldybė, Trakai |
prod13563_0120113459_maxi

2013 metais Trakuose vykusiame pasaulio irklavimo jaunių čempionate dalyvavo ir trakietė Viktorija Senkutė

Gera naujiena Trakams ir Lietuvai. Šių metų liepos 9–10 dienomis Trakuose rinksis geriausi   irkluotojai iki 19 metų iš visų Europos šalių. Galvės ežere vyks Europos irklavimo jaunių  čempionatas.

Priminsime, kad Trakuose ne pirmą,  ne antrą ir net ne trečią kartą rengiami aukščiausio lygio irklavimo čempionatai. Pastarąjį kartą 2013 metų rugpjūtį Trakuose buvo surengtas  pasaulio irklavimo jaunių (iki 19 metų) čempionatas.

Šiame čempionate dalyvavo 59 pasaulio šalių irkluotojai, Galvės ežero irklavimo trasoje varžėsi rekordinis – net 784 sportininkų skaičius. Tarp čempionato dalyvių matėme ir  Trakų irklavimo atstovus –  vienvietininkę Viktoriją Senkutę, brolių Vytauto ir Andriaus Lapatiukų dvivietę.

Čempionato dienomis Trakų irklavimo bazėje sutilpo  dar vieni Trakai – dalyvių, komandų narių ir žiūrovų buvo susirinkę 6 tūkstančiai, t.y. tiek, kiek gyventojų ir turi senoji sostinė.

2012 metais Trakuose buvo sėkmingai surengtas pasaulio jaunimo irklavimo čempionatas, 2008 metais – pasaulio meistrų irklavimo regata, 2006 metais – pasaulio studentų irklavimo čempionatas ir 2002 metais – pasaulio jaunių irklavimo čempionatas.
Išsamiau:
http://www.worldrowing.com/events/2016-european-rowing-junior-championships/event-information

 

Trakų rajono savivaldybės informacija

Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *