Trakai vėl taps senovinių žibintų miestu

Parašyta: 2015-11-05 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

2015 m. gruodžio – 2016 m.sausio mėnesiais Trakuose jau penktąjį kartą vyks Trakų rajono savivaldybės ir Trakų seniūnijos organizuojamas kalėdinių renginių ciklas „Trakai – Kalėdų Senelių sostinė“. Šiemet renginys prasidės 2015 m. gruodžio 4 d. ir tęsis iki 2016 m. sausio 3 d.

Trakai šventes pasitiks ypatingai. Kaip ir praėjusiais metais, senoji sostinė pasipuoš senoviniais žibintais. Milžiniškas žibintas miesto pradžioje pasitiks svečius ir kvies į romantiška šviesa nutviekstus Trakus. Žibintų tema atsispindės ir kituose Trakų miesto papuošimuose.

„Pernai žibintai labai įdomiai, išradingai papuošė Trakus. Tad norėdami paskatinti gyventojus, įmones, įstaigas, organizacijas toliau gražinti savo miestą, skelbsime gražiausių, išradingiausių žibintų konkursą. Su jo nuostatais trakiečiai bus supažindinti jau netrukus. Laukia ir daugiau šventinių staigmenų“, – sakė rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė.

Tad Trakų gyventojai, įstaigų, organizacijų ir įmonių vadovai kviečiami prisidėti prie šventinės miesto nuotaikos sukūrimo. Pasipuoškime savo pastatų fasadus ar aplinką senoviniais žibintais, kurie suteiks miestui jaukumo, šviesos ir šilumos. Žibintai gali būti skirtingų formų ir dydžių, pagaminti iš įvairių medžiagų (karpiniai, medis, metalas ir pan.). Svarbiausia,  kad jie atitiktų senojo miesto dvasią.

Pradžiuginkime artimuosius, kaimynus, miesto svečius ir patys save.

Išsamesnė informacija apie miesto papuošimą senoviniais žibintais bei „Kalėdų Senelių sostinės“ renginius – el. p. trakai@trakai.lt, tel. 8 687 47694 (Trakų seniūnas Kęstutis Vilkauskas).

Trakų rajono savivaldybės

Kultūros ir turizmo skyriaus informacija

Senoviniai žibintai pernai Trakus nušvietė romantiškai ir viliojančiai.

 Sigitos Nemeikaitės nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *