Trakiečiai gastroliavo Lietuvoje ir užsienyje

Parašyta: 2016-03-02 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Trakai |

spaudai1

Praėjęs savaitgalis Trakų kultūros rūmų kolektyvams buvo gastrolinis. Trakų Karališkasis teatras su spektakliu „Lietuvaitės“ dalyvavo tradicinėjė komedijų šventėje „Veinė jouką“ Kretingoje, o šokio ir ugnies studija „Čiutyta“ keliavo pasirodyti į Estijos miestą Kohtla Jarvę, kur vyko teatro bei šviesos šventė.

„Įspūdžiai iš kelionės – kuo geriausi, – sakė Trakų Karališkojo teatro vadovas Robertas Čuta. – Režisieriaus Vytauto Mikalausko pastatytos „Lietuvaitės“, sulaukusios didelio žiūrovų dėmesio Trakuose, labai šiltai buvo priimtos ir Kretingos festivalio publikos. O patys trakiečiai artistai turėjo gerą progą ne tik pasižiūrėti kolegų iš Skuodo, Mažeikių, Kretingos spektaklių, bet ir pabuvoti prie jūros“.

Šiemet 25 – metį minintis Trakų Karališkasis teatras dar planuoja vykti gastrolių ne tik Lietuvoje, bet ir į Gruziją.

Su puikiausiais įspūdžiais iš gastrolių Estijoje grįžo ir šokio bei ugnies studija „Čiutyta“, vykusi į „Šviesos šventę“ Kohtla Jarvėje jau antrą kartą. Kaip sakė „Čiutytos“ vadovė Vida Bagdonienė, nors oras kolektyvo pasirodymui lauke ir buvo vėsus, visą šaltį atpirko šiltas festivalio šeimininkų priėmimas.

Kohtla Jarvės kultūros centras jau ne vienerius metus bendradarbiauja su Trakų kultūros rūmais.

 

 

Trakų kultūros rūmų informacija

Aleksandro Aziulevičiaus nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *