Trakiečiai kviečiami dovanoti nereikalingus daiktus stokojantiems kraštiečiams

Parašyta: 2013-12-27 | Kategorija: Kvietimai, Naujienos, Skelbimai |

pd fotoPagalbadaiktais.lt – atviras visiems Lietuvos žmonėms tinklas, jungiantis galinčius suteikti paramą daiktais, ir tuos, kuriems ji reikalinga. Ketvirtus gyvavimo metus skaičiuojantis socialinis projektas kviečia trakiškius aktyviau įsitraukti į socialinę atskirtį mažinančios iniciatyvos veiklas.

Pagalbdadaiktais.lt suteikia galimybę dėl įvairių priežasčių sunkesnėmis sąlygomis gyvenantiems stokojantiesiems gauti paramos įvairiausiais daiktais iš socialiai atsakingų piliečių ar įmonių. Trakiečiai gali padėti savo kraštiečiams labai paprastai: internetinėje svetainėje radę sau nebereikalingo daikto poreikį jį patenkinti, o po to susisiekus su kuratoriumi bendromis pastangomis dovanojamą daiktą perduoti stokojantiems.

„Esu Pagalbadaiktais.lt projekto savanorė kuratorė jau kurį laiką“, – pasakoja savanorė kuratorė Liucija Ivanauskienė. „Mano užduotis – surasti būdų, kaip padėti mažas pajamas turintiems žmonėms išspręsti klausimus, susijusius su jų nepatogumais. Pagalbadaiktais.lt tinklapyje talpinu jų poreikius vieniems ar kitiems daiktams, tačiau pastebiu, kad maža dalis kraštiečių žino apie paramos daiktais projektą ir galimybę nebereikalingus daiktus dovanoti tiems, kuriems jų reikia, bet negali sau leisti įsigyti“, – patirtimi dalijasi moteris.

288285_10151023553198442_2042565690_o„Pagalbadaiktais.lt išsiskiria tuo, jog nerenka piniginių aukų, kas aukotojams suteikia pasitikėjimo ir laisvės rinktis pagalbos būdą“, – įsitikinusi projekto tinklo atstovė Vilma Kozėlienė. „Smagu, kai geradariai paskambina ir pasako, kad labai nori atiduoti nereikalingus daiktus, o dažnai ir patys padeda nugabenti daiktus stokojantiems. Tai džiugina, tačiau labdaros reikia nuolat, o dovanojimų skaičius neauga“, – pasakoja moteris.

Projektas visada yra atviras tiek paramos prašymams, tiek savanorystei, tiek pasiūlymams ką nors dovanoti ar organizuoti gerumo akciją. Prisidėti prie Pagalbadaiktais.lt galima susisiekus su vietiniais kuratoriais (Liucija Ivanauskienė: i.liucija1@gmail.com, +37060242109; Vilma Kozėlienė: vkozeliene@gmail.com, +37061845208; Silvija Masiukienė: lsbtrakai@gmail.com, +37068250789; Virginija Vainauskaitė: wirgikewain@gmail.com, +37061865449; Auksė Baišauskaitė: +37067364833) arba per Pagalbadaiktais.lt internetinį tinklapį.

 

Daugiau informacijos apie projektą:

www.pagalbadaiktais.lt

www.facebook.com/pagalbadaiktais

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *