,,Trakų fanfarinės savaitės“ įkarštis

Parašyta: 2014-08-01 | Kategorija: Naujienos, Seniūnijos |

IMG_7937a

Visą šią savaitę Lietuvoje tvyrantys vasariški karščiai į Trakus vilioja ne tik norinčius pasimėgauti ežerų vėsa, bet ir visus tuos, kurie nėra abejingi pučiamųjų instrumentų muzikai. Jubiliejinį X-ąjį kartą vykstanti Trakų meno mokyklos organizuojama vasaros meistriškumo mokykla pučiamiesiems, mušamiesiems instrumentams ir fanfariniam orkestrui “Trakų fanfarinė savaitė” šiemet sulaukė daugiau kaip 100 dalyvių, turinčių galimybę mokytis pas 12 žymių Lietuvos ir užsienio pedagogų. Meistriškumo pamokas stebi ir kvalifikacijos kėlimo kursuose dalyvauja virš pusšimčio Lietuvos kultūros ir švietimo darbuotojų. Įvairiose Trakų miesto erdvėse jau įvyko 8 garsių atlikėjų bei kolektyvų koncertai.
Apie projektą “Trakų fanfarinė savaitė” visuomenės informavimo priemonių pagalba yra nuolat skelbiama respublikinėje spaudoje ir radijuje. Reportažai apie projektą buvo transliuojami Lietuvos radijo ir televizijos laidose.
Ketvirtadienį “Trakų Galvėje” pasaulinio garso muzikos instrumentų gaminimo ir platinimo kompanija ,,Buffet Group“ savo pirmąją varinių instrumentų parodą surengė būtent ,,Trakų fanfarinės savaitės“ metu.
Savaitgalio koncertuose tradiciškai pasirodys vasaros meistriškumo mokyklos mokiniai ir jų mokytojai. Šeštadienį, 19.00 val., Trakų meno mokykloje įvyks solistų, o 21.00 val. ,,Pirosmani“ – ansamblių koncertas. Sekmadienį, 17.00 val., Trakų kultūros rūmuose per savaitę paruoštą programą atliks tarptautinis vasaros meistriškumo mokyklos ,,Trakų fanfarinė savaitė“ orkestras (dirigentas – Bert Langeler) ir solistai, o projektas baigsis mokinių ir mokytojų džiazo vakaru ,,Pirosmani“ 21.00 val.

Justina ORLOVSKYTĖ,
Trakų meno mokyklos
direktorės pavaduotoja


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *