Trakų Funkcinio Judėjimo Centras kviečia mankštintis namuose (video)

Parašyta: 2020-04-06 | Kategorija: Naujienos, Trakai |

Dėl karantino privaloma nutraukti darbus, kad būtų išvengta tiesioginio kontakto darbo vietose, ypač teikiant sveikatinimo paslaugas, kurias teikiame ir mes – Trakų Funkcinio Judėjimo Centras (FMC). Tai sudėtinga, kadangi tiesioginis kontaktas yra mūsų darbo pagrindas. Tačiau užrakintos durys nesustabdė mūsų nuo darbų!

Mes, FMC kineziterapeutai, ir toliau stengiamės skatinti kasdienį judėjimą paversti ne tik sveiku ar naudingu, bet ir tikslingu, smagiu bei tinkančiu įvairaus amžiaus žmonėms. Dėl to mes sukūrėme kelių judesių derinį, kurį gali nesunkiai išmokti ir įvaldyti kiekvienas iš Jūsų ir be tiesioginės kineziterapeuto priežiūros.

Šie judesiai yra paremti žmogaus kūdikystės raidos laikotarpiu, kuomet mažylis pradeda ropoti. Kadangi dauguma besimokinančių asmenų yra išaugę šį laikotarpį, daugiau mažiau subrendę CNS ir judamojo aparto lygmenyse, dėl to naudojamos 2 pasunkintos ropojimo padėtys ir sukurtos jų variacijos atskirai ir tarpusavy.

Taigi FMC kineziterapeutai mielai kviečia Jus išbandyti šiuos judesius ne tik vieniems, bet ir šeimoje ar su draugais ! Išlaikant sveikatai saugų atstumą, žinoma 🙂

 

Spauskite nuorodą, atsisiųskite  ir sportuokite! 

https://drive.google.com/file/d/1qFq7wTxvGa1sZ0D6yMcmxTgmKK7GGndu/view

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *