Trakų kultūros rūmuose atidaryta Irenos Kavaliauskienės piešinių paroda „Pradžių pradžia“

Parašyta: 2019-01-14 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Renginiai, Trakai |

Parodos autorė Irena Kavaliauskienė

Trakų kultūros rūmų meno galerijoje „Fojė“ sausio 10 d. buvo pristatyta dailininkės Irenos Kavaliauskienės piešinių paroda.

 Parodą atidarė puikus gitaristų, tėvo ir sūnaus duetas iš Vokietijos. Skambant Roberto ir Luko Isaakų atliekamai muzikai, parodos svečiai galėjo gerėtis Irenos Kavaliauskienės sukurtais darbais.

Išklausius kelis muzikinius kūrinius, parodos kuratorė Edita Tamulytė susirinkusiems pristatė ir pačią darbų autorę, kuri plačiau papasakojo apie savo kūrybą bei pasidžiaugė pirmąja, tokios apimties personaline paroda. Irena dėkojo šios parodos iniciatoriams bei organizatoriams. Taip pat marčios paroda džiaugėsi žymus kolekcininkas, žurnalistas Vilius Kavaliauskas. Savo kalboje pasidalino įžvalgomis apie Irenos pozityvius, gerumu bei humoru dvelkiančius darbus, jauno menininko sunkią kūrybinio kelio pradžią bei  pasidžiaugė meno galerijos „Fojė“ ekspozicine erdve.

Trakų kultūros rūmų direktorius Edvardas Keizik sveikindamas autorę, pasidalino savo emocijomis išvydus pirmąjį Irenos sukurtą  paveikslą, palinkėjo autorei sėkmės toliau plėtojant savo kūrybinį stilių.

Po sveikinimų ir palinkėjimų autorei, suskambėjus gitarų akordams, parodos svečiai neskubėjo skirstytis. Vilius Kavaliauskas pasakojo apie savo meno kolekciją bei jo surengtas parodas, vyko diskusijos ir pašnekesiai apie meną bei kultūros svarbą Trakų rajono gyventojams.

Parodos atidarymo dalyviai

Kviečiame visus, vaikus ir suaugusius, aplankyti šią iliustracijų parodą, pasisemti gerumo ir nusišypsoti.

Irenos Kavaliauskinės piešinių paroda „Pradžių pradžia“ veiks iki š. m. kovo 10 d.

Daugiau informacijos galite rasti galerijos informacinių partnerių tinklalapiuose bei spaudoje (LRT, 7md, „Trakų žemė“).

 

Trakų kultūros rūmų parodų kuratorė

Edita Tamulytė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *