Trakų ligoninė: „Vyrų metai“!

Parašyta: 2016-01-07 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |
Vyrai ateina!  Pirmąją 2016 metų savaitę Trakų ligoninės  Akušerijos-ginekologijos skyriuje gimė net penki  berniukai ir dvi mergaitės. „Vyrų metai“, – juokavo skyriaus medikės.

Dauguma naujagimių yra mūsų rajono gyventojai. Beje, pastaruoju metu  pastebima tendencija, kad vis daugiau būsimųjų mamyčių renkasi savo rajono ligoninę.

Sausio 4 dieną  tris laimingas  mamytes su vaikučiais  pasveikino rajono savivaldybės mero pavaduotoja Marija Puč, savivaldybės administracijos direktorius Jonas Liesys, palinkėję sveikai ir gražiai augti.

Nors šiuo metu Akušerijos-ginekologijos  skyrius  yra laikinai perkeltas į kitas patalpas, čia sudarytos puikios sąlygos medikams ir gimdyvėms. Skyriui vadovauja patyrusi gydytoja Vilija Variakojienė, dirba profesionalus medikių kolektyvas.

Praėjusiais metais Trakų ligoninėje gimė per 300 mažylių ir nebuvo nė vieno nelaime pasibaigusio atvejo. Gimdyti Trakuose pasirenka nemažai ir kaimyninių  Šalčininkų, Kaišiadorių, Vilniaus rajono moterų.

Jau šiemet, baigiantis vasarai, bus baigtos rekonstruoti Akušerijos-ginekologijos patalpos, kuriose  šiuo metu pats darbų įkarštis. Kas bus atlikta, kaip sekasi įgyvendinti modernizavimą, – vietoje įsitikino čia apsilankę mero pavaduotoja M. Puč, administracijos direktorius J. Liesys kartu su Trakų ligoninės direktoriumi Arkadiju Goldinu.
Sigita Nemeikaitė,
Trakų rajono savivaldybės viešųjų ryšių specialistė
Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Salkininkuose gyvenančią jaunąją mamytę Dianą Simanovičienę (dešinėje) ligoninėje pasveikino rajono vadovai kartu su Trakų ligoninės medikais


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *