Trakų medikai dalyvavo XIII Lietuvos greitosios medicinos pagalbos žaidynėse

Parašyta: 2019-05-31 | Kategorija: Naujienos, Sveikata, Trakai |

Gegužės 23–25 d. VšĮ Trakų pirminės sveikatos priežiūros centro komanda dalyvavo Birštone tris dienas trukusioje Lietuvos greitosios medicinos pagalbos įstaigų asociacijos, UAB „Krizių tyrimo centro“, Lietuvos skubiosios medicinos draugijos ir kitų partnerių organizuotose,  XIII  Lietuvos greitosios medicinos pagalbos žaidynėse.

Trakų medikų komanda – XIII Lietuvos greitosios medicinos pagalbos žaidynėse

Renginys skirtas profesinės kvalifikacijos tobulinimui, bendravimo ir bendradarbiavimo skatinimui. Tai kasmetinis tarptautinis renginys, kuriame dalyvauja greitosios medicinos pagalbos medikai iš Lietuvos ir užsienio.

Šiemet žaidynėse iš viso dalyvavo 40 komandų:16 didžiųjų miestų, 16 mažųjų miestų ir 8 svečių iš užsienio komandos.

Renginys prasidėjo greitosios medicinos pagalbos automobilių paradu. Vėliau medikai varžėsi vykdydami įvairias užduotis. Kiekvienai jų buvo paruoštos klinikinės situacijos. Užduotys (įvykio vieta) parengtos panaudojant manekenus ir/arba muliažuotus nukentėjusiuosius. Teikiant pagalbą komandos atliko veiksmus ir tyrimus, atsižvelgiant į situaciją ir reikalingumą, kaip ir realiame darbe, su kuriais susiduria medikai.

Pirmąjį kartą dalyvavusiai  Trakų pirminės sveiktos priežiūros centro komandai tai buvo tikras iššūkis. Dėkojame jiems už dalyvavimą ir profesionalų pasirodymą žaidynėse!

VšĮ Trakų pirminės sveikatos priežiūros centro administracija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *