Trakų meno mokyklos pergalės ir laimėjimai

Parašyta: 2014-04-18 | Kategorija: Kultūra, Naujienos |
J. Pakalnio konkurso laureatai

J. Pakalnio konkurso laureatai

Paskutinįjį savaitgalį prieš Šv. Velykas galima pavadinti tikra muzikos fiesta: tuo pačiu metu vykusiuose dviejuose svarbiausiuose šalies pučiamuosius ir mušamuosius instrumentus populiarinančiuose konkursuose, savo miestą bei mokyklą garbingai atstovavo ir jaunieji Trakų muzikantai.
Respublikiniame XXII-ajame J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų konkurse Trakų meno mokyklos moksleiviai skirtingose amžiaus ir instrumentų grupėse tapo šio konkurso laureatais: 1-osios vietos – Gabija Bartulytė (saksofonas) ir Nerijus Čepulis (eufonija), 2-osios vietos – Ūla Mažintaitė (mušamieji instrumentai), 3-iosios vietos – Andrius Kančys (mušamieji instrumentai). Moksleivių mokytojai: Sigitas Gumuliauskas, Tomas Botyrius ir Tomas Lukošius, koncertmeisterės Asta Kvasytė ir Rasa Kanišauskaitė.
Ypatingo populiarumo ir susidomėjimo kasmet sulaukia Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionatas Panevėžyje. Trakų fanfarinis orkestras (dirigentas Egidijus Miknius, vadovas Arvydas Mišeikis), kelerius metus iš eilės sėkmingai dalyvavęs pučiamųjų instrumentų čempionatuose užsienyje, šiemet nusprendė išbandyti jėgas gimtojoje šalyje. Pasiekti rezultatai nudžiugino: Trakų meno mokyklos fanfarinis orkestras D kategorijoje įvertintas 1 vieta, kolektyvo dirigentas E. Miknius paskelbtas geriausiu grupės dirigentu, o su orkestru grojęs birbynininkas Egidijus Ališauskas pelnė geriausio solisto nominaciją. Taip pat kolektyvui skirtas diplomas už geriausią privalomo kūrinio “Tas kelias į Vilnių” atlikimą.

Justina ORLOVSKYTĖ,
Trakų meno mokyklos
direktorės pavaduotoja ugdymui


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *