Trakų moksleiviai – vieni aktyviausių VMI konkurso „Piešiu savo ateities Lietuvą“ dalyvių

Parašyta: 2013-11-13 | Kategorija: Naujienos, Onuškis, Trakai |
Kotryna Mikiškaitė Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija

Kotrynos Mikiškaitės piešinys, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija

Gailė Cijunaitytė Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija

Gailės Cijunaitytės piešinys, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija

 

 

 

 

 

 

 

 

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Vilniaus AVMI) informuoja, kad pabaigos link artėja moksleivių piešinių konkursas „Piešiu savo ateities Lietuvą“. Vieni aktyviausių konkurso dalyvių – Trakų rajono savivaldybės moksleiviai.

„Mokesčių inspekcijos darbuotojai dar kartą įsitikino, kokie talentingi ir šviesūs yra Trakų rajono savivaldybės moksleiviai. Nuoširdžiai noriu padėkoti konkurso dalyvių tėveliams ir mokytojams už pilietišką ugdymą, o moksleiviams palinkėti didžiausios sėkmės“, – sako Vilniaus AVMI viršininkas Marius Žemgulis.

Tarp aktyviausių konkurso dalyvių yra mokytojų Loretos Makarevičienės (Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija) ir Nijolės Česnulevičienės (Onuškio Donato Malinausko vidurinė mokykla) auklėtiniai.

Konkurse „Piešiu savo ateities Lietuvą“ galėjo dalyvauti visi 5-12 klasių Vilniaus apskrities mokyklų ir gimnazijų moksleiviai. Kompetentinga komisija, atsižvelgdama į kūrybišką ir pilietišką temos interpretavimą, originalumą ir įdėtas pastangas, renka 4 geriausius darbus. 2013 m. lapkričio 19 d. bus paskelbti nugalėtojai ir apdovanoti geriausių piešinių autoriai. Piešiniai bus paskelbti socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje VMI (Valstybinė mokesčių inspekcija) adresu https://www.facebook.com/#!/Valstybinemokesciuinspekcija?fref=ts

Vilniaus AVMI darbuotojai žada sutartu laiku atvykti į laimėtojų mokyklas, asmeniškai pasveikinti nugalėtojus, įteikti prizus ir pakviesti mokyklos bendruomenę pokalbio apie mokesčius, jų naudą ir šešėlinės ekonomikos žalą.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *