Trakų poliklinika jau turi burnos higienistą

Parašyta: 2022-01-14 | Kategorija: Sveikata, Trakai |

Nuo praėjusių metų gruodžio mėnesio VšĮ Trakų pirminės sveikatos priežiūros centre  darbą pradėjo burnos higienistas, kuris teikia burnos higienos paslaugas.

Profesionali burnos higiena – vienas efektyviausių būdų gydyti dantų ir dantenų susirgimus bei šalinti visas susikaupusias apnašas. Dantų apnašos yra viena dažniausių dantenų uždegimo, ėduonies, parodontozės ar dantų netekimo priežasčių. Reguliariai atliekama profesionali burnos higiena leidžia pašalinti tiek minkštąsias, tiek kietąsias apnašas. Siauruose dantenų vagelėse ar danties paviršiaus įtrūkimuose vis tiek lieka bakterijų, galinčių pažeisti dantis ar aplink juos esančius audinius. Tam, kad būtų galima užtikrinti geresnę dantų ir burnos ertmės švarą, būtina reguliariai atlikti profesionalią burnos ertmės higieną.             

Tai yra paprasta, lengvai ir greitai atliekama procedūra, kuri yra efektyviausia profilaktinė ir gydymo priemonė slopinanti dantenų ligų (periodontito) atsiradimą ir vystymąsi. Procedūra trunka 30-60 minučių ir turėtų būti atliekama maždaug kartą per pusmetį, priklausomai nuo individualios situacijos.

Burnos higienistas dirba pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais, nuo 7.00 iki 17.00 val. 316 kabinete, III a. Išankstinė registracija pas specialistą vykdoma adresu https://ipr.esveikata.lt/

 

Pacientams neprisirašiusiems prie VšĮ Trakų pirminės sveikatos priežiūros centro, apsilankymo pas  burnos higienistą paslauga yra mokama, kaina – 10,15 Eur. Už paslaugos teikimo metu sunaudotos vienkartines priemonės ir medžiagos moka visi pacientai.

VšĮ Trakų pirminės sveikatos priežiūros centro administracijos inform.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *