Trakų pusmaratonis dalijo puikią pavasario nuotaiką

Parašyta: 2017-05-18 | Kategorija: Naujienos, Renginiai, Savivaldybė, Sportas, Trakai |

Trakų pusmaratonio dalyviai (iš kairės): rajono savivaldybės tarybos narė I. Židonytė, merė E. Rudelienė, tarybos narys Š.Ūsas

Beveik 3000 bėgimo mėgėjų ir profesionalų praėjusį sekmadienį dalyvavo penktą kartą sukvietusiame Eurovaistinės Trakų pusmaratonyje.

Bėgikai savo jėgas išmėgino 21,097, 10,5 ir 5 km distancijose, šiaurietiškojo ėjimo varžybose, 1 km komandiniame bei vaikų bėgimuose. Šių metų varžybose varžybose dalyvavo rekordinis vaikų skaičius.

Šiose varžybose dalyvavo ir gausus pulkas Trakų rajono bėgimo entuziastų. Tarp jų buvo ir rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, startavusi su visa šeima – vyru ir abiem vaikais.

„Ši sporto šventė teikia gerų emocijų, puoselėja bendruomeniškumą,skatina gyventi aktyviai. Be to, bėgimo trasa labai vaizdinga, todėl atstumas neprailgsta. Buvo puikus oras ir gera nuotaika lydėjo visus pusmaratonio dalyvius. Džiaugiuosi, kad tiek daug svečių sulaukėme Trakuose. Trakų pusmaratonis jau tapo tuo tradiciniu renginiu, kurio labai laukiame ir kuris mus praturtina, suartina“, – sakė merė E.Rudelienė.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Sigitos Nemeikaitės nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *