Trakų rajone – 45 asmenys, sergantys koronaviruso infekcija

Parašyta: 2020-10-28 | Kategorija: Naujienos, Sveikata, Trakai |

Nuo spalio 28 d. vidurnakčio raudonojoje zonoje esančioje  Trakų rajono savivaldybėje yra paskelbtas karantinas. Kaip redakcijai sakė savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Agata Mankeliūnienė, trečiadienio ryte įvyko savivaldybės pasitarimas su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru. NVSC duomenimis, mūsų rajone yra 45 koronaviruso infekcija sergantys asmenys.

 

Primename, kad lokalus karantinas truks dvi savaites iki lapkričio 11 d. Įsigaliojo ir nauji ribojimai, tarp kurių – privalomas veido kaukių dėvėjimas visose viešose vietose. Kaukes dėvėti yra privalu, išskyrus asmenis, kurie sportuoja, dalyvauja aukšto meistriškumo varžybose, yra instruktoriai, teisėjai, neįgalūs asmenys.

Draudžiama būriuotis didesnėmis nei penkių asmenų grupėmis, tarp jų išlaikant dviejų metrų atstumą. Viešojo sektoriaus įstaigoms privalomas visiškas ar iš dalies nuotolinis darbas, taip pat įvedamas nuotolinis mokymas moksleiviams, išskyrus pradinukus, būrelius organizuoti galima tik nuotoliniu būdu.

Be to, ribojamas viešojo transporto keleivių, pirkėjų ir paslaugų gavėjų srautas, draudžiama lankyti vyresnius nei 14 m. sveikatos ir socialinės globos įstaigų pacientus, išskyrus nėščiąsias, rajono savivaldybėje nevyks renginiai.

Parengta pagal Trakų rajono savivaldybės inf.

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *