Trakų rajone pratęsiamas šildymo sezonas

Parašyta: 2016-04-19 | Kategorija: Aukštadvaris, Dusmenys, Lentvaris, Naujienos, Onuškis, Paluknys, Rūdiškės, Savivaldybė, Senieji Trakai, Tiltai, Trakai |

Paskutinėmis dienomis atšalus orams, šiandien Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus kabinete priimtas sprendimas vėl įjungti centralizuotą šildymą. Savivaldybės administracijos direktorius Jonas Liesys, UAB Trakų šilumos tinklų direktorius Kęstutis Kasparavičius ir UAB „Trakų energija“ vadovė Nelija Griniūtė, atsižvelgę į  švietimo įstaigų ir gyventojų prašymus bei įvertinę orų prognozes, kurios nežada temperatūros kilimo, priėjo išvados, kad reikia pratęsti šildymo sezoną.

Šildymo sezonas skelbiamas, kai vidutinė trijų parų oro temperatūra mažesnė nei 10 laipsnių šilumos.

Nuo šiandien, t. y. balandžio 19 d., mokyklos, darželiai,  sveikatos ir kitos įstaigos turi  kreiptis raštu (elektroniniu paštu administratore@silumostinklai.lt ) į savo šilumos prižiūrėtoją dėl šildymo įjungimo.

Daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose, pritarus butų ir kitų patalpų savininkų daugumai, į šilumos sistemų prižiūrėtoją raštu turi kreiptis bendrijų pirmininkai, jungtinės veiklos sutartimis įgalioti asmenys ar bendrojo naudojimo objektų administratoriai.

Alvyda Kazakevičiūtė-Staniunaitienė, savivaldybės administracijos vyr. specialistė

 K.Kasparavičius, J. Liesys ir N.Griniūtė aptarė prašymus dėl šildymo pratęsimo

K.Kasparavičius, J. Liesys ir N.Griniūtė aptarė prašymus dėl šildymo pratęsimo


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *