Trakų rajone vyko senovinių automobilių turistinis ralis „Kunigaikščių takais“

Parašyta: 2022-07-27 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Renginiai, Savivaldybė, Trakai |

Ralio nugalėtojai Vėjūnas Toleikis ir Gediminas Girčys, iškovoję Trakų rajono savivaldybės mero taurę

Praėjusį savaitgalį mūsų rajone vyko senovinių automobilių turistinis ralis „Kunigaikščių takais“, kurį surengė Asociacijos Dzūkijos senovinės technikos klubas. Ralio dalyviai rungėsi dėl pagrindinio prizo – Trakų rajono savivaldybės mero taurės.

Renginys startavo ir finišavo istorinėje Lietuvos sostinėje – Trakuose. Dalyviams teko įveikti 170 kilometrų Trakų rajone ir šalia jo pagal paruoštą kelio knygą.

Didžiausia šių metų naujiena tapo – GPS siųstuvai, kurie buvo montuojami į visus ralio dalyvių automobilius. Tai leido stebėti visus ekipažus realiu laiku ir sekti jų važiavimą pro numatytus slaptus laiko kontrolės punktus.

Viso maršruto metu dalyviai turėjo ne tik važiuoti pagal jiems duotus vidutinius greičius, bet ir įvykdyti/atlikti 15 papildomų užduočių: dalyvauti mini orientacinėse varžybose,  atpažinti istorinius filmus bei asmenybes, prisiminti geometrijos žinias, šaudyti iš profesionalaus lanko, sukti lenktynių trasoje tikslius ratus, ridenti senovinį vežimo ratą ir t.t.

Renginyje startavo 34 ekipažai, visi jie sėkmingai pasiekė finišą. Ralio dalyviams buvo skirtos nominacijos: „Tautos balsas“(įsteigė Seimo narė Edita Rudelienė), „Kylanti žvaigždė“, „Metų debiutas“, „Laimingi laiko neskaičiuoja“, „Velniškas greitis“, „Ralio šluota“.

Trakų rajono savivaldybės mero taurę iškovojo absoliutūs ralio nugalėtojai, praktiškai be klaidų visą dieną važiavę VėjūnasToleikis ir Gediminas Girčys.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Rachat de vehicule hs


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *