Trakų rajono mokiniai – tarptautinio festivalio Lenkijoje nugalėtojai

Parašyta: 2018-07-12 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Liepos 3–8 d. Naujajame Sonče (Lenkija) vykusiame XV tarptautiniame vaikų dainų festivalyje „Vieversėlis“ (lenk. „Skowroneczek“) Dominykas Vitkevičius tapo laureatu.

Nuotraukoje (iš kairės): mokytoja metodininkė R. Giedrienė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos moksleivis D. Vitkevičius, merės pavaduotoja M. Puč, Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos mokinė G. Klebeko, mokytoaj metodininkė L. Kieras

Trakų kraštui atstovavęs Vytauto Didžiojo gimnazijos 1 gimnazijos klasės mokinys laimėjo trečią vietą. Jaunuolis taip pat gavo specialų festivalio vaikų komisijos įvertinimą. Dominyką konkursui paruošė muzikos mokytoja metodininkė Rima Giedrienė.

Aštuonmetė dalyvė iš Trakų rajono Gabriela Klebeko pateko į finalą ir tapo festivalio finalo diplomante. Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos 2 klasės mokinę festivaliui paruošė muzikos mokytoja metodininkė Lilija Kieras. Finalinį koncertą transliavo Lenkijos nacionalinė televizija.

Vizito Naujajame Sonče metu mokiniai susipažino su dalyviais iš įvairių šalių, turėjo daug įdomių bei įtraukiančių muzikinių užsiėmimų, vokalo pamokų. Dalyviams buvo suplanuotos pažintinės ekskursijos ir susitikimai su miesto prezidentu Rišardu Novak. Rajono atstovus lydėjo ir jais rūpinosi mokytoja L.Kieras.

Iš tarptautinio festivalio grįžę atstovai dėkojo Trakų rajono savivaldybei už suteiktą galimybę reprezentuoti Trakų kraštą. Kupini įspūdžių rajono mokiniai dalijosi įgyta nauja patirtimi ir pozityvia nuotaika.

Dominyką ir Gabrielę pasveikino savivaldybės mero pavaduotoja Marija Puč. Sveikindama pavaduotoja sakė:

 „Savivaldybės miesto partnerio organizuotame tarptautiniame festivalyje, reprezentuodami Trakų kraštą, parodėte gerą rezultatą, net laimėjote konkursą ir į Trakus grįžote su apdovanojimais. Didžiuojuosi jumis. Esate jauni, gražūs ir talentingi. Turite gražius balsus ir žinau, jog dedate daug pastangų ir darbo, kad pasiektumėte gerų rezultatų. Ačiū mokytojoms, kurios veda jus šiuo keliu, moko, dalija patarimus ir kartu su jumis išgyvena kiekvieną jūsų pasirodymą scenoje. Sveikinu ir linkiu sėkmės dainavime. Taip pat linkiu gerų atostogų bei ateinančių naujų mokslo metų.“

Primename, kad į XV tarptautinį vaikų dainų festivalį „Vieversėlis“ mokiniai vyko Trakų rajono savivaldybės miesto partnerio Naujojo Sončo prezidento R. Novak kvietimu.

Aliona URBAN,

Trakų rajono savivaldybės mero patarėja

Autorės nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *