Trakų rajono neįgaliesiems skirtas mikroautobusas

Parašyta: 2019-02-13 | Kategorija: Naujienos, Seimas, Sveikata, Trakai |

Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 2018 m. nupirko 20 neįgaliesiems pritaikytų autobusiukų ir valstybės turto panaudos pagrindais perdavė savivaldybių atrinktoms neįgaliųjų nevyriausybinėms organizacijoms. Šių metų vasario 1 d. vieną iš jų gavo ir Lietuvos žmonių su negalia aplinkos pritaikymo asociacija, o jos pirmininkė N. Milkevičienė, kaip steigėja, perdavė VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centrui.

Socialinės apsaugos ir darbo ministras L. Kukuraitis (pirmas iš kairės), Lietuvos žmonių
su negalia aplinkos pritaikymo asociacijos pirmininkė N. Milkevičienė, LR Seimo narys
A. Palionis ir Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo
ministerijos direktorė A. Kandratavičienė (pirma iš dešinės)

Perdavimo metu Socialinės apsaugos ir darbo ministras L. Kukuraitis teigė, kad pavėžėjimo paslaugos neįgaliesiems labai reikalingos visose savivaldybėse, nes tai suteikia galimybę dalyvauti visuomeniniame gyvenime, dirbti ir bendrauti. Devynių vietų mikroautobuse „Peugeot Boxer Combi“ trys vietos skirtos žmogui su neįgaliojo vežimėliu, įrengti specialūs keltuvai.
Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorė  A. Kandratavičienė kalbėjo, kad be savivaldybių paramos neįgaliųjų organizacijos neišsivers, nes automobiliams išlaikyti reikės papildomų lėšų. Pasak jos, šiuo atveju glaudus valstybės institucijų, savivaldybių ir neįgaliųjų organizacijų bendradarbiavimas reikšmingas siekiant vieningo tikslo, jog pavėžėjimo paslaugos būtų prieinamos kiek­vienam neįgaliam ir judėjimo negalią turinčiam žmogui.
VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centro kolektyvas, vykdydamas Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems projektą ir dabar turėdamas pritaikytą neįgaliesiems transportą, kviečia rajono žmones su negalia aktyviau dalyvauti rajono bendruomeniniame gyvenime. Nuolatinės transporto paslaugos bus organizuojamos neįgaliesiems, nesugebantiems savarankiškai atvykti į centrą, turintiems specialiųjų poreikių, iš visų Trakų rajono kaimelių.

Trakų neįgaliųjų užimtumo centro kolektyvas džiaugiasi nauju mikroautobusu

VšĮ Trakų neįgaliųjų  užimtumo centro inf.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *