Trakų rajono pirmokai į mokslo kelią palydėti su dovanomis

Parašyta: 2022-09-02 | Kategorija: Mokyklos, Naujienos, Trakai |

Trakų pradinės mokyklos pirmokė Julija su spalvingu dovanų lagaminėliu džiaugėsi kartu su tėveliais. Sigitos Nemeikaitės nuotr.   

Trakų rajono savivaldybės vadovai Mokslo ir žinių dienos proga sveikinti rajono mokyklų bendruomenių vyko ne tuščiomis. Prasidėjus naujiems mokslo metams, Trakų rajono savivaldybė, bendradarbiaudama su pradinio ugdymo paslaugas teikiančių švietimo įstaigų vadovais, visiems rajone besimokantiems pirmaklasiams padovanojo mokyklinių reikmenų rinkinius.

Trakų pradinės mokyklos moksleivius, mokytojus ir tėvelius Mokslo ir žinių dienos proga pasveikino Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Daugiau nei 330 mokinukų su savo tėveliais ar globėjais džiaugiasi patraukliame dėkle suradę įvairių priemonių pirmųjų mokslo metų pradžiai. Tokia iniciatyva vykdoma nebe pirmą kartą, tačiau šiemet rinkiniai dar gausesni ir spalvingesni. Juose – atidžiai parinktos, kokybiškos, spalvingiausiems piešiniams ir kūrybiškiausiems darbeliams būtinos priemonės: akvarelė, guašas, flomasteriai, spalvoti pieštukai, plastilinas, žirklės, klijai ir kt. Tikimasi, kad tai ne tik prisidės lavinant vaikų gebėjimus, bet ir sumažins tėvams, globėjams, jaunoms šeimoms tenkančią finansinę naštą, o drauge padrąsins rajono švietimo bendruomenę.

Daugiau nei 330 mokinukų skirti mokyklinių reikmenų rinkiniai. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Nuoširdi padėka reiškiama Trakų „Rotary“ klubui, kuris prisidėjo įsigyjant rinkinius, skirtus pirmą klasę lankysiantiems iš Ukrainos atvykusiems vaikams.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *