Trakų rajono savivaldybės taryboje įkurta nauja frakcija

Parašyta: 2018-07-12 | Kategorija: Naujienos, Politika, Trakai |

Trakų rajono savivaldybės Taryboje suformuota nauja „Trakų ateities“ frakcija. Ją sudaro trys nariai: Jolanta Abucevičienė, Šarūnas Ūsas ir Andrej Prokofjev. Naujoji frakcija jungiasi prie valdančiosios daugumos.

„Trakų ateities“ frakcijos nariai: (iš kairės) Andrej Prokofjev, Jolanta Abucevičienė ir Šarūnas Ūsas

„Trakų rajono politikai privalo dirbti išvien visų rajono gyventojų labui. Ir nesvarbu, kas yra politinė pozicija, o kas opozicija – turime burtis rajonui svarbių projektų įgyvendinimui ir partinės ambicijos privalo būti paliktos nuošalyje, kai kalbama apie mūsų rajono ateitį. Deja, su buvusiais bendražygiais daugiau laiko praleisdavome ne padėdami įgyvendinti rajonui svarbius sprendimus, o besiginčydami, ar opozicija gali remti teisingus valdančiosios koalicijos sprendimus. Todėl atėjo laikas pasirinkti, kaip dirbti toliau ir mes pasirinkome dirbti su tais, kurie savo darbais jau įrodė, kad Trakų rajonas gali keistis dideliu tempu, o patys norime savo idėjomis ir darbais prisidėti prie šių teigiamų pokyčių“, – sako frakcijos seniūnė J. Abucevičienė.

Anot naujosios frakcijos atstovų, viena priežasčių, kodėl Trakų rajone pavyko pasiekti reikšmingą proveržį – politinis stabilumas. „Bendraudami su rinkėjais girdime, kad jie ne tik teigiamai vertina rajone vykstančius pokyčius, bet ir džiaugiasi po ilgo laiko atsiradusiu politiniu stabilumu. Būtent stabilumas neabejotinai yra viena svarbiausių priežasčių įvairiausių projektų įgyvendinimo sėkmei. Kadencijos metu bendraudami su mere Edita Rudeliene, administracijos direktoriumi Dariumi Kvedaravičiumi, kitais jaunais tarybos nariais, priklausančiais ne tik valdančiajai koalicijai, pamatėme, kad mūsų požiūris į rajono ateitį ir žmonių poreikius sutampa, kad net skirtingų ideologijų politikams pavyksta tartis ir susitarti, mūsų teikiami pasiūlymai yra išgirstami. Nuoširdžiai tikime, kad šis sprendimas yra teisingas ir tai įrodysime savo darbais, nenuvilsime mums mandatus suteikusių rinkėjų, o priešingai – veikdami drauge pasieksime dar geresnių rezultatų“, – komentuoja frakcijos narys Š. Ūsas.

Š. Ūsas akcentuoja: „Mes esame naujos kartos politikai, kurie ne tik Trakų rajoną, bet ir jo centrą, patenkantį į Trakų istorinio nacionalinio parko teritoriją, matome modernų ir patrauklų ne tik pažintiniam beipoilsiniam, bet ir sportiniam, aktyviam, netgi medicininiam turizmui, privatiems investuotojams. Žinoma, kartu ir toliau rūpinsimės ir kasdieninėmis žmonių problemomis, kaip atliekų išvežimas, šilumos irvandens kainos, kelių remontas, daugiabučių renovacija, medicininių paslaugų prieinamumas ir kokybė, švietimas“.

„Trakų ateities“ frakcijos seniūnė J. Abucevičienė priduria, kad frakcija ne tik prisidės prie jau vykdomų gausybės projektų tęstinumo ir įgyvendinimo užtikrinimo, bet rūpinsis ir mažais, greitai ir nesudėtingai įgyvendinamais darbais tokiais kaip naujų vaikų žaidimų aikštelių įrengimas gyvenvietėse ir daugiabučių kvartaluose, lauko treniruoklių, poilsio, viešųjų erdvių įrengimas ir esamų sutvarkymas ar plėtimas, autobusų sustojimų sutvarkymas, kelio ženklų, greičio ribojimo kalniukų įrengimas, aktyvaus laisvalaikio skatinimas ir pan. „Žinoma, ir toliau nebūsime abejingi gyventojų skundams, pastaboms, patarimams, problemoms, kurias pagal galimybes stengsimės išspręsti ar bent prisidėti prie išsprendimo“, – sako Š. Ūsas.

„Jeigu trakiečiai pasitikės ir suteiks galimybę dirbti rajono taryboje ir kitą kadenciją, tikrai turime daug savų idėjų ir būsime atviri kitų idėjoms, kurios padės klestėti mūsų rajonui ir jo gyventojams. Turime idėjų dėl projektų energijos taupymo klausimais ir ekologiškos (žaliosios) energijos naudojimo ir gamybos skatinimo. Turime pasiūlymų dėl investicijų, susijusių su turizmu, jaunimu ir sportu, pritraukimo Trakuose. Kitose seniūnijose taip pat matome galimybes vystyti jau vykdomas veiklas, laikantis jų tradicijų, ir drauge matome naujų veiklų galimybes. Taip pat labai svarbūs yra kuo greitesnis Lentvario pervažos, Trakų aplinkkelio ir su kurorto statusu susijusių klausimų sprendimai“, – kalba frakcijos narys A. Prokofjev.

Frakcija „Trakų ateitis“

Užs. Nr. 466

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *